gebe
  1. sibelsultan

sibelsultan Forum Okuru

nd yağ lazer yaptıranların yorumları

Konu, 'Çöplük' kısmında sibelsultan tarafından paylaşıldı.

selam melekler nd yağ lazer diye bişey varmış hem epilasyon hemde kılcal damar tedavisi yapıyormuş sanırım bununla ilgili bilgisi olan varmı nd yağ lazer yaptıran varsa aranızda bununla ilgili fiyat bilgi ne varsa öğrenmek istiyorum şimdiden çok teşekkürler

nd yağ lazer yaptıranların yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. genital bölgeye lazer epilasyon yaptıranların yorumları

genital bölgeye lazer epilasyon yaptıranların yorumları

selam melekler koltuk altı ve bacak bölgeme lazer yaptırıyorum ama sanırım biraz korkumdan genital bölgeye şimdiye kadar yaptıramadım diğer bölgelerim bayağı bitti sayılır artık özel bölgeminde tüylerden kurtulmasını istiyorum sanırım yakında korkumu yenerek genital bölgemede lazer epilasyon yaptıracam yaptırmadan önce işlemi yaptıran kişilerin yorumlarını çok merak ediyorum. nasıl genital...
  2. yüzüne lazer epilasyon yaptıran varmı

yüzüne lazer epilasyon yaptıran varmı

selam hanımlar yüzüne lazer epilasyon yaptıran varsa deneyimlerini benimle paylaşırsa sevinirim yan etkileri varmı bazıları yüze lazer epilasyon yaptırmanın zararlı olduğunu söylüyor benimde yüzümde biraz tüylenme oldu ve bu durum canımı sıkıyor eğer gelen yorumlar olumlu olursa bende yüzüme lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum
  3. tüm vücut lazer yaptıran varmı

tüm vücut lazer yaptıran varmı

selam hanımlar aranızda tüm vücuduna lazer epilasyon yaptıran varsa merak ediyorum nasıl memnun kaldınızmı bide sormak istediğim tüm vücut lazerde paketmi seans mı daha iyi oluyor
  4. Alexandrite İle  Lazer Epilasyon Yaptıran varmı?

Alexandrite İle Lazer Epilasyon Yaptıran varmı?

Alexandrite lazer epilasyon, medikal estetik alanda en çok kabul edilen lazer sistemlerinden birisidir. Alexandrite lazer ile yapılan epilasyonda önemli olan cihazın kalitesi ve estetisyenin uzmanlığıdır. Koyu tüylerde çok etkili olan bu sistem, Essi Polikliniği bünyesinde bulunmaktadır. Ağda, tüy dökücüler, tıraş ve diğer birçok yöntem, istenmeyen tüylerden kurtulmakta sadece geçici...
  5. Buz Başlıklı Lazer Epilasyon Yaptıran varmı ?

Buz Başlıklı Lazer Epilasyon Yaptıran varmı ?

Buz Lazer (Soprano Ice) Alma Lasers tarafından geliştirilen son teknoloji, Soprano Ice Diod Lazer, yeni “buz” başlığı ile artık 2 kat hızlı, ayrıca ten rengi ayırmadan ve en ince tüylerde bile mükemmel sonuçlar elde etmek mümkün. Geliştirilmiş güçlü soğutucu mekanizması ve seri atışları sayesinde Diod Lazer cihazları arasında açık ara farkla en acısız sistem olan Buz Lazer (Soprano ICE), lazer...

Sayfayı Paylaş