Ne bela okusam ne lanet etsem bıktım artık!

Hayal okuma bela , Allah havvale et ve sürekli la havle vela kuvvete illa billahi aliyyil azim diye dua et biz de senin için dua ederiz ,Allah yardim eder açar size güzel kapi ins. her derdin bir çaresi var ...geldigi gibi de gider :ar4fd:

Hayalcim evet arkadaş doğru söylüyor bende bişeye kızdığım sinirlendiğim zaman bu duayı okurum hep geçer gider sinirim.Bi de şu var ama Allah büyüktür ne bu dünyada ne diğer tarafta kimsenin hakkını kimsede koymaz buna inan...

kızlar melekler melaaikeler yardım acil yardım akıl lazım :( şaşırdım kaldım 3 yıldır kaynana kayınbaba ve obez bi kayınla aynı evde yaşıoruz eşim ben ve bi çocuğumuzla. Bugün şeytan mı melek mi aklıma getirdi bilmem ama bişi yapmaya karar verdim. evden ayrılmak için eşim maddiyatı bahane eder durur ama para harcama sırası arabasına gelince sınır tanımaz. arabayı stıp ayrı eve çıkmayı hiç istemiyo.diğer aile bireyleri de istemiyo bizim ayrı ev işini. bende diyorum ki evden muska çıkmış gibi yapsam desem temizlik yaparken buldum diye eşim bu konularda hassastır çıkmk ister bence. nasıl olur günah mı ki bilemedim çaresizim akıl eyy ahaliiii rumuz: muzdarip :(

Geri