gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Ne bicin yilanlar yavvv

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Ne bicin yilanlar yavvv
    ana bunlar ne la dana gibi anakondamı bunlar

Ne bicin yilanlar yavvv konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yilanlar...

Yilanlar...

yilanlar Bilinmeyen yönleriyle yılanlar dünyası Çevreye uyum sağlama konusunda usta olan yılanlar üzrinde yapılan bir araştırma bu soğuk ve ürpertici hayvanların, pek bilinmeyen, hayli şaşırtıcı yönlerini ortaya çıkardı. İşte yılanlar dünyasının bilinmeyen yönleri: KARAYOLU KENARLARINI ÇOK SEVİYORLAR Yüzebilen ve ağaca tırmanabilen engereklerin erkekleri, dişi bulabilmek için...
  2. Ajda Pekkan - Bu Ne Biçim Hayat

Ajda Pekkan - Bu Ne Biçim Hayat

Her kalbin bir aşk hikayesi vardır Benim hikayemse çok açıklı Bir tek sevdiğim elimden gitti Dinleyin bu hayat ne acı Bu ne biçim hayat dünyada yok rahat Yeni bir aşk bul eskisini sen at İ�lsen de ölmesen sevsen de sevmesen Olacak bir gün hepsi kabahat Bana çok sevdiğini söylemişti Hayat olmaz sensiz demişti Bir baktım ki bana yüz çevirdi Kalbini başkasına verdi Bu ne biçim...
  3. bu ne biçim türkçe

bu ne biçim türkçe

ben bile(genç olarak)artık böyle kelimeler kullanmıyorum ve artık böyle konusanlardan nefret ediyorumm :sinir: bu ne ya şu kelimelere bakın en sinir olduğumda bu kelimeler : yha,pls,pai :sinir: 1 kaşık suda boğasım var

Sayfayı Paylaş