gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Ne Çıktı İçinden?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Melekler şimdi size bir hediye veriyorum, açıyorsunuz ve ne çıkıyor içinden? Hadi bakalım herkes ne hediye istiyor şu anda söylesin. Ne çıkmasını isterdiniz bu kutudan?

2. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Ne Çıktı İçinden?
    AYYYY..... çok güzel bir çikolata paketi çıktı[​IMG]

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

benim kutumdanda böyle bir kolye çıkmasını isterim...

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

az veren candan çok veren maldan verirmiş:Dcanım sen ne versen benim kabul ederim tabi senin içinden gelmiş bide seçimmi yapmamı istiyorsun:D

Ne Çıktı İçinden? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sayısal size çıksa ne yaparsınız?

sayısal size çıksa ne yaparsınız?

sayısal size çıksa ne yaparsınız?
  2. Neyse AğaCım çıksın Falim

Neyse AğaCım çıksın Falim

hangi ağacım ben hangi ağacım Doğum tarihinizde olgunlaşan ağaçlar, kişilik özelliklerinizi ele veriyor. Şimdi moda ‘ağaç falı’ • ELMA: Aşkı simgeliyor. Cazibeli, dikkat çekici, flörte yatkın, maceraperest, her zaman âşık bir tip ama sadık bir eş. Hayal gücü çok yüksek ve bilimsel konulara ilgi duyuyor. • DİŞBUDAK: Hırsı simgeliyor. Hayat dolu, düşüncesiz, hırslı, akıllı, yetenekli,...
  3. İntihar için çıktı bayıldı

İntihar için çıktı bayıldı

İntihar için çıktı bayıldı KONYA'nın Selçuklu İlçesi'nde, iki eşi tarafından da terk edilen ve daha önce değişik nedenlerden dolayı 10 kez intihar girişimde bulunan Mehmet B. (34), 11. intihar girişimini kendisine gösterilmeyen kızları için gerçekleştirdi. Gece saatlerinde alkol aldıktan sonra, eline aldığı cam parçasıyla bir iş yerinin çatısına çıkan adam, kendisini ikna etmeye çalışan...
  4. Ne benim oldun ne aklımdan çıktın......

Ne benim oldun ne aklımdan çıktın......

Ölüm kadar zordu gözlerin Ne benim oldular, ne aklımdan çıktılar. Son kadehlerim oldun bazen Bazen yeni bir sigarayı yakış sebebim Şimdi ellerinden uzak olduğum kadar uzağım kendimden, Hiç bitmemiş siyah beyaz bir puzzle gibi hayat Parçaları birleştirmeye korkuyorum Bitince sen çıkarsın diye titriyor ellerim. Ölüm kadar zordu ellerin Ne benim oldular, ne aklımdan çıktılar. Ayrılık...
  5. falımda vazo çıktı yorumu nedir

falımda vazo çıktı yorumu nedir

Fal baktırmayı seviyorum,, çok ta kafama takıyorum. Geçen gün arkadaşa baktırdım vazo görünüyuor dedi, düşündük anlam veremedik. Kahve falında vazo ne demek ?

Sayfayı Paylaş