gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

ne çok özledim seni....

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ne çok özledim seni.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seni Çok Özledim

Seni Çok Özledim

Ne çok özledim seni bilsen; Ne çok arıyorum seni solgun palmiyelerin gölgelerinde Ne çok arıyorum seni ifade yoksunu lal sokaklarından, sağır sultanlardan, acıya hüküm giymiş sevdaların ayak izlerinden, kaldırım taşlarına sinen dolunay sessizliğinden çiçeklerden, her tüyünde alacalı umutlar şavkıyan kuşlardan... Ne çok özledim seni bilsen; gecenin titrek kanatlarında hüzne çalarken...
  2. Ne Çok ÖzLedim Seni ßir ßiLsen...

Ne Çok ÖzLedim Seni ßir ßiLsen...

ßir qöreßiLsem yüzünü, ßekLenmedik ßir $ehirde. Ne yAprAk dü$er Sonßaharda inan, Ne yAqmur... Ne Acı kaLır Yürekte Ne qöz ya$ı... ßir deqSe qözLerin qözLerime, Ne Hüzün kaLır qeCemde Ne mAtem... Ne asiLiqi kaLır deniZin, Ne HırçınLıqı... Ne Çok ÖzLedim Seni ßir ßiLsen... alıntı
  3. Ne çok özledim seni bilsen

Ne çok özledim seni bilsen

seni çok özledim seni cok ozledim özledim cok çok Ne çok özledim seni bilsen Ne çok özledim seni bilsen; Ne çok arıyorum seni solgun palmiyelerin gölgelerinde Ne çok arıyorum seni ifade yoksunu lal sokaklarından, sağır sultanlardan, acıya hüküm giymiş sevdaların ayak izlerinden, kaldırım taşlarına sinen dolunay sessizliğinden çiçeklerden, her tüyünde alacalı umutlar şavkıyan kuşlardan... Ne...
  4. ben seni çok özledim...

ben seni çok özledim...

seni özledim çünkü Seni Çok Özledim... Gece Gözlüm Benim.. Ben gurbetdeyim senden uzakda yüregime cökmüs hasret. yanlizlik özlemim her gün daha da artiyor senden uzakda özlüyorum iste,gözlerini,sesini,herseyini dayanmiyor yüregim bu hasrete gözyasi döküyor ben istemeden kalbim susmuyor,yüregim dinmiyor asigim sana nede olsa,seni özlüyorum iste gözlerim,ellerim seni ariyor maalesef...
  5. seni çok özledim anne

seni çok özledim anne

anne seni cok özledim seni çok özledim annem cok anne SENİ ÖZLEDİM ANNE Bugün yanımda olmalıydın. Aynı yatakta aynı yastıkta birlikte uyumalıydık. Ben üşüyorum anne içimde sımsıkı bir özlemdir esiyor öyle soğuk öyle siyahlardan kabus gibi üstüme çöküyor Sen yalnız değilsin biliyorum. Elini uzatsan dokunacağım. Konuşsan duyacağım hele baksan bil ki güleceğim anne... Bugün yanımda...

Sayfayı Paylaş