gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

ne diyebilirmki ,siz bakin

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ne diyebilirmki ,siz bakin
    emeğine sağlık

ne diyebilirmki ,siz bakin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Köpeğiniz Sizden Ne İstiyor Bakın!

Köpeğiniz Sizden Ne İstiyor Bakın!

köpeğim eve işiyor 1-Benim hayatım 10-15 yıl sürer. Senden ayrılığım bana acı verir. Beni almadan önce bunu düşün. 2- Bana, senin benden istediklerini anlayacağım bir süre ver. 3- Benim içimde sevgi duygusu uyandır ben bununla yaşarım. 4- Bana hiç bir zaman uzun süreli darılma ve cezalandırmak için bir yere kapatma. Senin hayatında iş, eğlence ve arkadaşların var. Benim hayatımda ise...
  2. Papağan Alırken Dikkat - Bakın Kuşlar Size Ne Diyor

Papağan Alırken Dikkat - Bakın Kuşlar Size Ne Diyor

papağan alırken papağan bakımı hakkındaki tüm cevaplar Konuşan Kuşun Söyleyemedikleri: -Beni alırken ne aldığınızın bilincindemisiniz? Sesimin sizi rahatsız edecek derecede fazlalığının, çıkarttığım doğal ötüşlerimin? Ya yemek yerken oraya buraya saçtığım kabuklar –meyveler –sebzeler? Ya tüylerim..onları sürekli döktüğümden haberiniz varmı? Hele kocaman yeşil kakamı habersizce aniden...
  3. Sizİ Kİmse Sevmiyormu Tiklayin Bakin Neler Olucak

Sizİ Kİmse Sevmiyormu Tiklayin Bakin Neler Olucak

YIKaMa YaGLaMa SeRViSi SÜPER BİŞİ YYA:d:d
  4. 1 bardak kola 1 satte size neler yapıyor bakın ...!

1 bardak kola 1 satte size neler yapıyor bakın ...!

kola kola, zaraları, nelerdir, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Bu konumuzda sizlere bu ay en çok tüketilen içecekler arasında yer edinen cola bakın içtiğinizden 1 saat sonra neler yapıyor öğrenelim.Artık bu maddelerden sonra hemen cola içermisiniz daha doğrusu sık sık cola tüketirmisiniz orasını bilemem ama bakın 1 bardak kola bize neler yapıyor..! 1. İlk 10...

Sayfayı Paylaş