gebe
  1. ocean

ocean Paylaşımcı Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ne diyeyim bilemedim...

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında ocean tarafından paylaşıldı.

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ne diyeyim bilemedim...
    gerçek deildir inş:S

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

gercek olacagını sanmam ama:haha::haha::haha:

4. şeffaf yürek

şeffaf yürek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

biri bana bunun gercek olmadığını söylesin...

5. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    walla bılmıyorum ama..gerçeksede allah yardımcısı olsun nedıyımmm...

ne diyeyim bilemedim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne istiyorsun bilemedim...

Ne istiyorsun bilemedim...

ne istediğini ne anlatabildin,ne de hissettirdin. çözemedim ben senin bu karmaşık hallerini, ya sustun hiç kelam etmedin, yada sadece dalıp uzun uzun baktın uzaklara. uzaklığın kendineydi aslında kırgınlığın gibi, sitemin dosta değil en çokda düşlerine, neden bu kadar yüksekti hayallerin,umutların canının acısı ondaymıydı derin derin. zaman herşeyin ilacıymış öyle diyorlar ya,...
  2. güzel avatarlar ne diyim:)))

güzel avatarlar ne diyim:)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Sen Ne Dilersen

Sen Ne Dilersen

Tür : Dram Gösterim Tarihi : 2 Aralık 2005 Yönetmen : Cem Başeskioğlu Senaryo : Cem Başeskioğlu Görüntü Yönetmeni : Gökhan Atılmış Müzik : Selim Bölükbaşı , Cafer İncekara Yapım : 2005, Türkiye Oyuncular Işık Yenersu (Yaşlı Eleni) , Fikret Kuşkan (Musa) , Işın Karaca (Marika) , Zeynep Eronat (Yaşlı Eftimiya) , Yıldız Kenter (Mimi) , Güler Ökten (Anastasia) , Ahmet Mümtaz...
  4. Neden diye Sorma ...

Neden diye Sorma ...

Yine aynı sayfada .. yine aynı yerde .. Yine aynı kalem .. Yine aynı yürek .. Yine aynı dert .. Sen yoksun .. ... Bugün yine seni andım İstanbuL'a ''Seni seviyorum '' sıradan gelebilir ..ama ben içten söylüyorum .. Neden sevdiğimi bilmiyorum ama , ''Seni çok seviyorum ...'' BeLki tutukluk ..beLki delilik ... nedersen de .. Kimbilir beLkide aşk ... Seviyorum ya işte ne önemi var ki...
  5. bilemedim ne desem ki ~

bilemedim ne desem ki ~

Buraya gelmekle iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorumm şöle bir baktımda herkes benden fazlasıyla büyük hepiniz ablamsınızz... :D ama umarım iyi bir seçim yaptım buraya gelmeklee:uhu: :D Ben Sevgi.. :)

Sayfayı Paylaş