gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Ne Diyosuun" Dizisi Pazartesi Akşamı Başlıyor!

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ne diyosuun dizisi, ne diyosuun dizisi yayın tarihi, ne diyosuun dizisi kanalı
    Sevgili melekler, Kanal D'nin yeni başlayacak dizilerinden birisi olan "Ne Diyosuun", 10 Şubat Pazartesi akşamı saat 22.00’de ilk bölümü ile ekrana gelecek. başrollerinde İlker Aksum, Dilara Gönder, Ayçin İnci, Bülent Seyran ile Mehmet Ali Kaptanlar yer aldığı ve bir ayrılık komedisi olan yeni dizisinin yapımcılığını Limon Yapım üstlenmiş. Biten bir ilişkinin ardından kara kara düşünenlerin, gidenin ardından gözyaşı dökenlerin ve unuttum diye yalanlar söyleyenlerin dizisi olan “Ne Diyosuun?” bir ayrılık komedisi. “Ne Diyosuun?”u tersten anlatılmış bir aşk hikayesi olarak nitelemek de mümkün. Zekice kurgulanmış senaryosu ve oyuncularının ‘resital’ kıvamındaki yorumlarıyla “Ne Diyosuun?”, aşkın içindeki ayrılığı değil, ayrılığın içindeki aşkı anlatmaya aday ve de son derece eğlenceli bir ‘modern zamanlar’ dizisi...

ne-diyosuun.jpg

"Ne Diyosuun" Dizisi Pazartesi Akşamı Başlıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gün Akşam Oldu Dizisi Bu Akşam Başlıyor

Gün Akşam Oldu Dizisi Bu Akşam Başlıyor

gün akşam oldu dizisi oyuncuları konusu halil ergün filiz akın hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Show Tv'de bu akşam yepyeni bir dizi başlıyor melekler...Yaprak Dökümü dizisinin Ali Rıza Beyi Halil Ergün ve 22 yıl sonra setlere dönen yılların eskitemediği güzel oyuncu Filiz Akın'ın başrollerinde oynadıkları dizinin adı ise Gün Akşam Oldu....Geçiyorum şimdi Gün Akşam Oldu dizisi...
  2. Mavi Kelebekler dizisi  bu akşam başlıyor

Mavi Kelebekler dizisi bu akşam başlıyor

mavi kelebekler dizisi trt1 dizisi mavi kelebekler dizi oyuncuları konusu hakkında bilgiler burada arkadaşlar. TRT1 dizileri arasına bir yenisi daha girdi Melek'lerim. Bosna savaşını konu alan Mavi Kelebekler dizisi bu akşam TRT1 ekranlarında seyriciyle buluşuyor. Mavi Kelebekler dizi oyuncuları: Oya Okar, Yunus Emre Yıldırımer, Cahit Gök ve Gamze Topuz gibi isimlerden oluşuyor. Mavi...
  3. "Ne Diyosuun" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

"Ne Diyosuun" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

ne diyosuun dizisi, komedi dizisi ne diyosuun, kanal d ne diyosuun Sevgili melekler, Kanal D'nin yeni komedi dizisi "Ne Diyosuun" çok yakında Kanal D'de başlıyor. Başrollerinde İlker Aksum, Ayçin İnci ve Dilara Gönder gibi isimlerin yer aldığı dizinin yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu yapıyor. Bitmiş gibi görünüp aslında bitmemiş bir aşk hikayesinin anlatıldığı dizinin konusu...
  4. Komedi Dizisi "Ne Diyosuun" Geliyor!

Komedi Dizisi "Ne Diyosuun" Geliyor!

ne diyosuun dizisi, komedi dizisi ne diyosuun, kanal d ne diyosuun Sevgili melekler, Kanal D'nin yeni komedi dizisi "Ne Diyosuun" çok yakında Kanal D'de başlıyor. Başrollerinde İlker Aksum, Ayçin İnci ve Dilara Gönder gibi isimlerin yer aldığı dizinin yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu yapıyor. ‘Ne Diyosuun’ bitmiş gibi görünse de aslında bitmeyen ve kolay kolay da bitecek gibi...
  5. "Ne Diyosuun" Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

"Ne Diyosuun" Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

ne diyosuun dizisi, ne diyosuun dizisi tanıtım fragmanı, ne diyosuun fragman Sevgili melekler, yeni başlayacak olan komedi dizisi "Ne Diyosuun" Kanal D ekranlarında yayına girecek. Daha önceki başlıklarımızda dizi konusu ve dizi oyuncuları hakkında bilgi verdikten sonra, dizinin ilk bölümünün tanıtıldığı fragmanı da bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz.... [media]

Sayfayı Paylaş