gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ne giymeliyim..!!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhabalar. adım yasmin(gerçek adım değil)15 yaşıma yeni girdim ve 1.70 boyundayım ve birazda külom var. 57 kiloyum ve istediğim elbiseyi giyemiyorum. bu yüzden külolarımı azda olsa kapatacak kıyafetler söyleyebilir misiniz?? ..Bir de arkadaşlarımın yanında uzun kalıyorum daha kısa gösterecek kıyafetler nelerdir??

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Merhaba Yasmin, Yaşına göre boyun hayli uzun ve kilon da gayet normal.Biliyorsun ki bu tip kilo takıntıları, anoreksia ve blumia denilen psikolojik hastalıkları da beraberinde getirebiliyor.Sana tavsiyemiz, gençliğini gerektiği gibi yaşaman ve zaten olmayan kilolarını dert etmemen.Üstelik sana ne giysen yakışır bu fizikle :) Yoksa bu takıntılar sonucu http://www.meleklermekani.com/kadin-haberleri/139126-32-kiloluk-mankenin-sok-resimleri.html linkimizde ki gibi sağlıksız bir görünüme ulaşma riski mevcut.

ne giymeliyim..!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardımmm!!!!Nikahımda Ne Giymeliyim?

Yardımmm!!!!Nikahımda Ne Giymeliyim?

nikahımda ne giyebilirim nikahımda ne giymeliyim nikahta giymeli Kızlarr tam tarih belli değil ama eylülün 20si ile 24ü arasında nikahım olacak.Sadece nişanlım ben ve şahitler fazla kişi olmayacak ama ben ne giyeceğime henüz karar veremedim.Soğuk havalarda etek giyemiyorum kansız olduğum için bacaklarım çok üşüyor hemen hastalanıyorum nişanlımda giyme diyor çünkü hasta olacağımı biliyor.Siyah...
  2. nişanımda ne giymeliyim...

nişanımda ne giymeliyim...

nişanımda ne giymeliyim nişanım da ne giymeliyim hala karar veremedim :( uzun bi elbise giymek istemiyorum lütfen bana birşeyler önerebilirmisiniz
  3. İşte ne giymeliyim?

İşte ne giymeliyim?

nişanımda ne giymeliyim Çalışan kadınların 'ne giyeceğim?' derdi hiç bitmez! Öyle içinden geldiği gibi giyinmek de olmaz. İnsan kaynakları uzmanları kariyerine önem veren kadınları tercihleri konusunda uyarıyor. Güzel ve farklı kıyafetler giymek işin gereği olsa da; iş yerinde giyinmenin de bir adabı var. Özellikle son yıllarda gündeme gelen 'iş yerinde rahat giyim' kavramı, bazı kadınlar...
  4. Kış için Ne Giymelisiniz ?

Kış için Ne Giymelisiniz ?

bot modelleri bot fiyaları çizme modelleri kışlık aksesuarları hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar yazı geri de bıraktığımız şu günlerde kış kendini artık göstermeye başladı melekler. hatta Türkiye'nin Bazı kesimlerine kar bile yağdı. ee bu günlerde sizde kış için alışveriş yapmaya çıkmadan önce bu yazımızı mutlaka gözden geçirmelisiniz :) Bu sezonun Kışında çok şık görünmek sizin...
  5. Mezuniyet balosunda ne giymeliyim?

Mezuniyet balosunda ne giymeliyim?

Selam arkadaşlar ben bu yıl mezun olacağım ve mezuniyet balosunda ne giyeceğim konusunda hala kararsızım. Bana ne giyeceğim konusunda önerilerde bulunursanız çok sevinirim:)

Sayfayı Paylaş