gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Ne gördünüz? (bir bakın bakalım)

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Güzel bir akşam üzeri gün batımı yaklaşmış, Tatlı bir meltem esiyor, Bahçeden hoş çiçek kokuları etrafa yayılıyor, çevrede çıt çıkmıyor, sanki sadece ben varım Uzaktan, ağları atmaya giden takaların sesi geliyor oturduğum koltuktan kalktım, ve ………………. Ne gördünüz????? :):):)
    Sevgilimi gördüm bana doğru geliyor ve tebessüm ediyor.:)
    Peki sizler ne gördünüz melişlerim?:tik:

2. kiraze

kiraze Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
Ne gördünüz? (bir bakın bakalım) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bakin Bakalim Ne Kadar Streslİsİnİz

Bakin Bakalim Ne Kadar Streslİsİnİz

Ne kadar stres yüklüyseniz bu şekillerin o kadar hızlı döndüğünü görücekmişsiniz... Aslında bu şekiller dönmüyor, sabit!
  2. Melekler hadi buraya Ne tür bir meleksin? bakın bakalım

Melekler hadi buraya Ne tür bir meleksin? bakın bakalım

Kuizz.com - Ne tür bir meleksin? (Kızlara özel) bana ; Yaşam Meleği Hayat için yaratılmışsın. Yaşama destek veren güçlü bir meleksin.
  3. Lunaparkda neler konusuluyormus bakin bakalim

Lunaparkda neler konusuluyormus bakin bakalim

Yani Lunaparka bende cok gittim :D:D böyle konusmalari hic yapmadim :hhh: Okurken öldüm bittim gülmekten valla :haha: abi hadi gel dönme dolaba binelim -ne diyon nan sen -noldu ki abi -erkek adam dönme dolaba binermi hiç :sinir: - :cry: -aaa çarpısan araba da varmış -olum sen bırak bunları benim otoyla tura çıkalım asıl orda görürsün çarpısan arabaları :sin: - ........ -baba -söyle...
  4. tek soruluk bir anket bakın bakalım ne diyeceksiniz???

tek soruluk bir anket bakın bakalım ne diyeceksiniz???

Dünya çapında bir anket yapılmış. Sadece bir soru sorulmuş: "Lütfen dünyanın geri kalan kismındaki yiyecek eksikliğine bir çözüm ile ilgili kişisel görüşünüzü dürüstçe belirtiniz." Anket büyük bir başarısızlıkla sonuçlanmış. Çünkü; Afrika´da insanlar "yiyecek" kelimesinin ne anlama geldiğini bilmiyorlar. Batı Avrupa´da insanlar "eksiklik" kelimesinin ne anlama...
  5. bakın görün neleri war..

bakın görün neleri war..

Bu olayın İzmir'de bir hastanede gerçekten olduğu söyleniyor. Pek hikaye sayılmaz ama .. Kadının biri kocasına rahatsız olduğunu, kasıklarına doğru bir sancı hissettiğini söylemiş. Adam da hastanede görevli bir doktor arkadaşından randevu alıp karısını muayeneye götürmüş. Kadın doktorun odasına girmiş, adam beklemeye başlamış. Çok geçmeden doktor dışarı çıkmış ve arkadaşına odasına...

Sayfayı Paylaş