gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Ne Güneşe uzandık yan yana

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Ne yürüdük sokaklarda yan yana Ne dolaştık avare Aynı yerde uyumadık uyanmadık
    Hiç bir gün hiç bir kere
    Olmadı olamadı...

Hayat güzelmiş -miş...
    Çiçek açarmış -mış...
    Dünya dönermiş -miş...
    Kuşlar uçarmış -mış...

Ne Güneşe uzandık yan yana
    Ne yağmurda ıslandık
    Bir vapura atlayıp
    Bir sabah hiç gittik mi bir yere
    Olmadı olamadı...

Hayat güzelmiş -miş...
    Güneş doğarmış -mış...
    Gemiler geçermiş -miş...
    Yağmur yağarmış -mış..

-miş...

alinti

Ne Güneşe uzandık yan yana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener - Yanındaki Var Ya

Hande Yener - Yanındaki Var Ya

Tamam gerçeklerden artık kaçmıyorum Biliyorum hata yaptım ışık saçmıyorum Herkes sevdiğini ister sonuç tamamen şans Son gözyaşımı da yuttum hala taşmıyorum Yanımdaki var ya sen olmalıydın Yanındaki var ya ben olmalıydım Acı bazen zevk veriyor yaradılış böyle Teselli girmez koynuna dinmez ki aşk sözle Yanındaki var ya ben olmalıydım Yanımdaki var ya sen olmalıydın
  2. Burcu Güneş - Yansın Geceler

Burcu Güneş - Yansın Geceler

gün gece yarısı olunca aşk kapımı çalar ruhum ay gibi sulara vurunca kalp yüzünü arar boşver gitsin unut diyor bilenler bu sözü duymaz böyle sevenler bu çaresizlik nereye kadar herşeyden vazgeçtim dön artık yeter yansın geceler vursun sabaha dönsün rüzgar durgun sulara yansın bu deniz her yer yakamöz dön gel bir sabah sensiz olmuyor
  3. Umut Kaya - Yanıma Yataydı

Umut Kaya - Yanıma Yataydı

Gördü mü kıpırdayamaz gözlerim gözlerini Ben zaten sessizce gözlerim gözlerini O bunu bilmiyordu Gözyaşlarım içime içime akardı O buna aldırmadan keyfine bakardı İstedim yalnız bir kez yanıma yataydı Hiçbir şey yapmasa da elimi tutaydı
  4. Saçların Uzama Süresi Nedir?

Saçların Uzama Süresi Nedir?

bu konu saçların uzama süresi hakkında bilgilere yer vermektedir. Bayanların saçları bir nevi onların en önemli aksesuarıdır diyebiliriz. Bazı bayanlar kısa saçlı olmayı tercih ederken bazıları da uzun saçlı olmayı eder. Bazen bayanlar imaj değiştirmek için saçlarını kestirir ve bunun sonucun da pişmanlık yaşayabilirler. Saçlarını tekrar uzatmak isteyen bayanların en sık sorduğu sorulardan...

Sayfayı Paylaş