gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Ne Güzel Evim" Programı Tanıtım Fragmanı

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ne güzel evim, ne güzel evim programı, ne güzel evim fragmanı
    Sevgili melekler, salonunuz, çocuk odanız, mutfağınız ya da yatak odanız artık size sıkıcı ve sıradan mı gelmeye başladı? Hayatınızda hoş bir değişiklik yapmak, evinize ayrı bir hava katmak mı istiyorsanız? O halde mimar Efe Kısakürek'in bilgileri ve Melike Emiroğlu'nun sunumuyla Star Tv'de yayınlanacak olan Ne Güzel Evim'e katılmaya hazır olun. İşte programın tanıtım fragmanı...

NE GÜZEL EVİM BAŞVURU FORMU İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ....

"Ne Güzel Evim" Programı Tanıtım Fragmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Ne Güzel Evim" Programı Başlıyor!

"Ne Güzel Evim" Programı Başlıyor!

ne güzel evim programı, ne güzel evim, ne güzel evim star tv Sevgili melekler, Kanal D'de yayınlanan ve uzun süredir ilgiyle izlenen program Evim Şahane'nin ardından bir ev dayayıp döşeme yarışması daha Star Tv'de başlıyor. Sunuculuğunu Melike Emiroğlu'nun yapacağı Ne Güzel Evim programında Emiroğlu'na mimar Efe Kısakürek eşlik edecek. İkili herhangi bir evin bir odasını n11.com’dan...
  2. "Ne Güzel Evim" Programı Başvuru Formu Burada Melekler!

"Ne Güzel Evim" Programı Başvuru Formu Burada Melekler!

ne güzel evim, ne güzel evim programı, ne güzel evim star tv Sevgili melekler, evinin dekorasyonundan sıkılanlar, bütçe darlığı ya da başka sebeplerle bir türlü istediği gibi bir eve sahip olamayanlar için yepyeni bir program başlıyor: "Ne Güzel Evim". Star Tv'de Melike Emiroğlu'nun sunumuyla ekranlara gelecek olan programda mimar olarak Efe Kısakürek'i izleyeceğiz. Eğer siz de bu...
  3. Okan Bayülgen'in "Beyin Bedava" Programı Tanıtım Fragmanı

Okan Bayülgen'in "Beyin Bedava" Programı Tanıtım Fragmanı

okan bayülgen beyin bedava, beyin bedava programı, okan bayülgen habertürk Sevgili melekler, Habertürk'e yepyeni bir program hazırlayacak olan ünlü programcı Okan Bayülgen'in bu progamının adı "Beyin Bedava". Her pazartesi akşamı ekranlara gelecek olan program, cuma akşamları tekrar bilümüyle yayında olacak. İşte Beyin Bedava programının tanıtım fragmanı... [media]
  4. Kim O Programı Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Kim O Programı Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

kim o programı, kim o star tv, star tv kim o programı Sevgili melekler, STar TV'nin yeni yayına girecek olan programı "Kim O" yakında başlıyor. Hıyarlı Baba Havuçlu Anne ve İşler Güçler'den tanıdığımız Sadi Celil Cengiz'in sunacağı yarı sit-com yari talkshow programında Havuçlu Anne ve Hıyarlı Babanın evlerine ünlüler konuk olacak. Çok eğlenceli bir program olacak olan "Kim...

Sayfayı Paylaş