gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ne haber kız ayşe

Konu, 'Karikatürler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

ne haber kız ayşe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Aşktan Ne Haber

Sezen Aksu - Aşktan Ne Haber

Aç kalbini ben geldim Sıkı sıkı tut bırakma Zar zor yıktım duvarlarımı Kıymetini bil uzatma Bak yaldızlarımı döktüm Açtım kapılarımı gir içeri Gör parklarımı bahçelerimi Anla ben büyük harflerden ürktüm Ben anlamam toptan tüfekten Ben anlamam taştan yürekten Anlamam Akıntıya kürekten Bunları boşver ne haber aşktan Gözlerinin arkasını Sözlerinin alt yazısını Kalp diline...
  2. Bu habere en çok kız çocukları sevindi...

Bu habere en çok kız çocukları sevindi...

Aralarında Şırnak'ın da bulunduğu 9 ilde üniversite kurulmasına ilişkin yasa tasarısının Bakanlar Kurulunda imzaya açılması, Şırnak'ta okutulmayan kız çocukları için umut oldu. Gümüşhane, Hakkari, Iğdır, Şırnak, Tunceli ve Yalova'da üniversite kurulmasına ilişkin kanun tasarısının Bakanlar Kurulunda imzaya açılması, Şırnaklıları sevindirdi. Şırnak Ticaret ve Sanayi Odası (ŞTSO)...
  3. Pınar Altuğ müjdeli haberi verdi. Bebeğimiz kız..

Pınar Altuğ müjdeli haberi verdi. Bebeğimiz kız..

Hamileliğinin 4’üncü ayına giren Pınar Altuğ’un bebeğinin cinsiyeti belli oldu. Önceki gün kontrole giden Altuğ, Vatan’a yaptığı açıklamada, çocuğunun cinsiyetinin kız olduğunu söyledi. Ünlü sunucu çocuğunun cinsiyetini öğrendiği anı şöyle anlattı: “Doktora Yağmur ile birlikte gittik. İkimiz de çok heyecanlıydık. O anı hiç unutamam. Bebek 7 aylık olana kadar onun için hiç bir şey almayı...
  4. Niüfer ve kızı Ayşe Nazlı

Niüfer ve kızı Ayşe Nazlı

nilüfer ve kızı ayşe nazlı nilüferin kızının son hali nilüfer, kızı, ayşe nazlı, resimleri, anneler gününde birlikte geçirdi habeir burda arkadaşlar. Şarkıcı Nilüfer, anneler gününde sahneye çıktı, kızı Ayşe Nazlı ise annesini yanlız bırakmadı. Hafta sonu Girne’de sahneye çıkan Nilüfer’i kızı Ayşe Nazlı da yalnız bırakmadı. Sanatçı, “Kızım bana en güzel anneler günü hediyemi verdi” dedi.
  5. Ali Taran Ayşe Özyılmazel neden boşandı

Ali Taran Ayşe Özyılmazel neden boşandı

Ayşe ile Ali taran çifti boşanma kararı almışlar kızlar. Hani o kadar şeyi göğüslemişlerdi hatta ali taran kanserli hanımıda bu yüzden erken ölümüne sebebiyezt verdi hani böyle bir aşkmışmış bu allaşkına. Neden ayrılıyorlar merak ediyorum bilgisi olan var mı ?

Sayfayı Paylaş