gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

ne havamıza ne kızımıza

Konu, 'Memleketim' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

izmirliyim ne havamıza güven olur ne kızımıza. kızlarımız güzeldir bende dahil.... [​IMG]
    izmir konak meydanı

izmirin kavaklarıııııı dökülür yapraklaaaaarrrııııııııııı heyt be özledim vallah izmirimi

ne havamıza ne kızımıza konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Havanın Ağırlığı Varmı varsa Havanın Ağırlığı Nedir

Havanın Ağırlığı Varmı varsa Havanın Ağırlığı Nedir

Merhaba arkadaşlar size bir soru sormak istiyorum bunu çok merak ettim de bir de size sorayım belki bilirsiniz diye düşündüm acaba Havanın Ağırlığı Varmı var sa havanın ağırlığı Nedir?
  2. Havanın Bağıl Nemi Nedir nasıl ölçülür

Havanın Bağıl Nemi Nedir nasıl ölçülür

Merhaba sevgili arkadaşlar sizden Havanın Bağıl Nemi hakkında merak ettiğim bir takım bilgileri yazmanızı istiyorum mümkünse Havanın Bağıl Nemi Nedir ve Havanın Bağıl Nemi nasıl ölçülür lütfen yazın.
  3. Havanın Özkütlesi Nedir biliyor musunuz

Havanın Özkütlesi Nedir biliyor musunuz

Selam arkadaşlar ben sizden mümkünse bilginiz var ise tabi Havanın Özkütlesi Nedir bu konuda bilgi vermenizi rica ediyor ve şimdiden bilgiler için çok tşk ediyorum.
  4. Havanın Sözlük Anlamı nedir

Havanın Sözlük Anlamı nedir

Selam kızlar acaba Havanın Sözlük Anlamı nedir bu konuda bana bilgi verebilir misiniz. Şimdiden Havanın Sözlük Anlamı hakkında ki bilgiler için çok tşk ederim
  5. yağmurlu havalarda ne düşünürsünüz

yağmurlu havalarda ne düşünürsünüz

Merhaba arkadaşlar. Şu an bulunduğum şehirde yağmur yağıyor. Elimde kahve pencerenin önünde dışarıyı seyrediyorum aklımdan türlü türlü şeyler geçiyor. Yağmur beni hep duygusallaştırmıştır sizler peki şu an yağmuru izliyor olsanız aklınızdan neler geçer merak ettim doğrusu:)

Sayfayı Paylaş