gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ne İçin Yaşıyoruz?

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ne icin yaşıyoruz Ne için yaşıyoruz öyle mi? Hiç uğruna derdim önceleri. Bu düşünceyi benimseyen binlerce genç olduğunu söyleyebilirim. Bizler beşeri yaratıklar parçaları bütünleştirmek adına yaşamın parçasıyız. Yap boz tahtasını düşünün. Zamanın her adımında bir parçası oturur yerine. Bir de bakmışsınız ki karşınızda güzel bir manzara yani bütün... Tohumu toprağa serptiğimizde önce çimlenir sonra yeşerir sonra çiçek ve meyve derken solar. Ama görevini yerine getirmiştir. Yeni tohumlar bırakmıştır ardında...
    İnsanda böyle işte doğar büyür gelişir ve ölür. Ölürken keşkeleri olur çoğunun... keşkesi çok olan insan yaşamamış demektir. Ben hayatta keşke dememek ve ömrümün her dakikasını dolu dolu yaşamak için burdayım.
    İnsan beyni zaman içinde gelişir. Anlayış hoşgörü ve sevgi olguları heykeltraşın heykelleri gibi kalpte ve beyinde şekillenir. Ben hayatın olgunluğunu tatmak için yaşıyorum.
    Ben yalnış gördüğüm insan doğasına aykırı olan düşünceleri şiddetle yok etmek için yaşıyorum...
    Ben namusun şerefin yürekte olduğunu insanlara göstermek için yaşıyorum.
    Başta da söylediğim gibi bunlar bütünün parçaları ve kendimle bütünleşmek için yaşıyorum

Ne İçin Yaşıyoruz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuk Ne Yaşıyorsa

Çocuk Ne Yaşıyorsa

EĞER BİR ÇOCUK SÜREKLİ ELEŞTİRİLMİŞSE, KINAMA VE AYIPLAMAYI ÖĞRENİR. EĞER BİR ÇOCUK KİN ORTAMINDA BÜYÜMÜŞSE, KAVGA ETMEYİ ÖĞRENİR. EĞER BİR ÇOCUK ALAY EDİLİP AŞAĞILANMIŞSA, SIKILIP, UTANMAYI ÖĞRENİR. EĞER BİR ÇOCUK UTANÇ DUYGUSUYLA EĞİTİLMİŞSE, KENDİNİ SUÇLAMAYI ÖĞRENİR. EĞER BİR ÇOCUK HOŞGÖRÜYLE YETİŞTİRİLMİŞSE, SABIRLI OLMAYI ÖĞRENİR. EĞER BİR ÇOCUK DESTEKLENİP YÜREKLENDİRİLMİŞSE,...
  2. Kadınlar neden uzun yaşıyorlar ?

Kadınlar neden uzun yaşıyorlar ?

Sanayileşmeyle karşı karşıya olan dünyamızda kadınlar hala erkeklerden 5-10 yıl fazla yaşıyor.Verilere göre 100 yaşını geçen kadınların yüzde 85'i kadın.. Boston Üniversitesi Yüz Yılı Aşkın Yeni İngiltere çalışmasını yapan Tom Perls Time'a kadınların erkeklerden neden uzun yaşadığı sorusunun yanıtını verdi. Kadınlarda erkeklere göre daha az kardiyovasküler hastalıklar görülmesinin, daha...
  3. Kadınlar Hangi Yaşta Neler Yaşıyor?

Kadınlar Hangi Yaşta Neler Yaşıyor?

Kadınlar Hangi Yaşta Neler Yaşıyor? Özellikle kadınlar için öyle yaşlar vardır ki, merdiven buralara dayandı mı, oturup şöyle bir düşünmekgerekir. Genelde 18, 21, 30 ve 35 yaşlarının, dikkat edilmesi gerekenlerin başında geldiği bilinir. Işte size 17, 24, 28 ve 34 yaşlarıyla ilgili bilmeniz gereken herşey… 17 Cinselliğini Keşfetmek Yaşı otuz olanlar, kendileri 17 yaşındayken nasıl bir...
  4. Vajinal kuruluk yaşıyorum nedeni nedir?

Vajinal kuruluk yaşıyorum nedeni nedir?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş