gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

ne iş Göhkan

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü arkadaşlık sitesilerinden facebook a herkes gibi ünlülerimizde üyeler ve bu sitede bakalım bakalım neler olmuş..... FACEBOOK'TA EVLİ SOKAKTA AYRI!
    ATHENA GÖKHAN, FACEBOOK'TA EŞİ OLARAK TANITTIĞI ZEYNEP ÇAVUŞOĞLU'YLA BEYOĞLU'NDA YAKALANDI. GENÇ ŞARKICI SANAL ALEMDEKİ EŞİNİ BIRAKIP, 3 METRE UZAKTAN YÜRÜDÜ ...

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, paylaşım sitesi Facebook'ta medeni halini 'evli' olarak yazınca sır gibi sakladığı sevgilisi Zeynep Çavuşoğlu ile dünyaevine girdiği konuşulmuştu. Konuyla ilgili açıklama yapmayan ikili önceki gecce Beyoğlu Nupera'da geç saatlere kadar eğledi. Ancak çıkışta köşe kapmaca oynadı.

GÖKHAN DEPARA KALKTI
    Mekandan birlikte ayrılan Gökhan Özoğuz ve Zeynep Çavuşoğlu flaşlar patlayınca şoka girdi. Herkese açık olan paylaşım sitesi Facebook'ta evli olduğunu ilan eden Athena Gökhan, fotoğrafları çekilince 'sanal eşini' bırakıp kaçtı. Zeynep Hanım ise eliyle yüzünü kapatarak görüntü vermemeye çalıştı.

ARKADAŞI BARAJ KURDU
    Gökhan Özoğuz'un yanında bulunan arkadaşı, flaşlar patlayınca şova başladı. Alkol sınırını aşan genç, Gökhan'ın önüne baraj kurarak, 'Beni çekin' dedi.

ne iş Göhkan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işte ne giymeliyim?

işte ne giymeliyim?

Yalnız değilsiniz. Son yıllarda işte rahat giyim kavramının gündeme gelmesiyle; pek çok sektörde çalışanların rahat giyim uygulamalarında sıklıkla hata yaptıklarını, iş yaşamında profesyonel giyim standartlarından uzaklaşmış olduklarını görüyoruz. Pek çok çalışan giyimde tasarım öğelerinden ve görüntülerinin düşünce, duygu ve tavırlarına etkisinden dolayısıyla başkalarının kendilerine...
  2. sekreterımı neden işden çıkarttım

sekreterımı neden işden çıkarttım

Sekreterimi neden işten çıkardım! bir adam arkadaşına sereterini neden işten kovduğuru anlatıyormuş iki hafta önce demiş ve devam etmiş 45 yaşgünümdü ve o sabah kendimi iyi hisetmiyordum kahvaltı masasına oturduğumda karımın doğum günümü kutlayacağını ve büyük bir olasılıkla bir hediye vereceğini tahmin ediyordum bırak doğum günümü kutlamayı bir günaydın bile demedi kendi kendime karım...
  3. işim nedir ki...

işim nedir ki...

isim nedir İşim nedir ki, Bulutlara yazılır geçer. Yüzüm nedir ki, Akar suya çizilir geçer. Ömür nedir ki, Kurulur bozulur geçer. Sevda nedir ki, Dokunursun süzülür geçer. Şiir nedir ki, Sezilir geçer. İnsan nedir ki, Bir şeylere sevinir, üzülür geçer. _Ataol Behramoğlu
  4. Kaktüs ne işe yarıyormuş?

Kaktüs ne işe yarıyormuş?

kaktüs, bunlari biliyormusunuz, bilgisayar, radyasyon, ne ise yariyormus, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Bu dikenli bitkinin ne işe yaradığını, ne için yaratıldığını bileniniz var mı? Unutmayın ki, dünyadaki herşey bir amaçla yaratılmıştır. Örnegin kaktüs, radyosyonu emmektedir. Bu yüzden büyük nükleer santrallerin cevresindeki hektarlarca alana kaktüs dikiliyor....
  5. Pepino Nedir ? Ne İşe Yarar ?

Pepino Nedir ? Ne İşe Yarar ?

Pepino nedir pepinonun faydaları pepino meyvesi nedir Ülkemizde pek duyulmamış pepino meyvesi hakkında ki bilgileri sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Pepinonun içerdiği A ve C vitaminleri sayesinde idrar yolları, solunum yolları enfeksiyonlarında vücudun direncini arttırır. Ayrıca yara ve diş iltihaplarına karşı etkilidir. Kan damarlarının kuvvetli olmasını sağlar. Bazı insanlar...

Sayfayı Paylaş