gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ne iş yapıyor kaç para alıyorsunuz lütfen yazın :(

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba, ben yaklaşık 5 senedir bir şirketin muhasebe departmanında çalışıyorum.İlk 850 ile girmiştim şu ana 1250 alıyorum. Yüküm yıllar içinde çok arttı. Mali müşavir de geliyor tabi ama genel muhasebe bende . Az aldığımı düşünüyorum yalnış mı düşünüyorum.Sizler ne iş yapıyor kaç para alıyorsunuz sorması ayıp :(

ne iş yapıyor kaç para alıyorsunuz lütfen yazın :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Okan Kurt ne iş yapıyor

Okan Kurt ne iş yapıyor

Okan Kurt Mesleği Okan Kurt ne iş yapar Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda dün Demet akalın ile evlenen Okan Krt'un ne iş yaptığını merak eden tüm arkadaşlarımıza Okan Kurt'un mesleğine dair kısa bilgi sunuyoruz. Okan Kurt ne iş yaptığı tam olarak bilinmiyor bu konudaki bilgi varlıklı bir ailenin oğlu uzun yıllar İtalya’da, Amerika’da yaşamış mersinli bir iş adamı.
  2. Almanların Bayramları Nelerdir yazın lütfen

Almanların Bayramları Nelerdir yazın lütfen

Kızlar benim almaya da bir arkadaşım var ve onu düşünürken aklıma onların kutladığı bayramlar geldi acaba Almanların Bayramları Nelerdir bu konuda bilgisi olan varsa yazsın merak ediyorum.
  3. Yazın Ekilecek Çiçekler Nelerdir lütfen yazın

Yazın Ekilecek Çiçekler Nelerdir lütfen yazın

Kızlar evimin önünde küçük bir bahçem var ve ben oraya çiçek ekmek istiyorum hem şık görünsün hemde çiçeklerle uğraşırsam belki şu streslerden kurtulurum. Neyse lafı çok fazla uzatmadan sizden yaz mevsiminde ekilecek olan çiçekler hakkında bilgi rica ediyorum.
  4. Meryem Uzerli Bölüm Başına Kaç Para Alıyor?

Meryem Uzerli Bölüm Başına Kaç Para Alıyor?

Bu sayfa; Meryem Uzerli Bölüm Başına Kaç Para Alıyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yayına girdiği ilk günden bu yana birinciliği kimseye bırakmayan Muhteşem Yüzyıl dizisinin başarısı elbetteki müthiş bir ekip uyumu ve oyuncuların başarısından meydana geliyor. Bu derece sevilen ve tutan bir dizide oynamak isteyen eminim pek çok oyuncu vardır. Hal böyle olunca...
  5. Diziler Kanallardan Bölüm Başına Kaç Para Alıyor?

Diziler Kanallardan Bölüm Başına Kaç Para Alıyor?

diziler hakkında bilinmeyenler, diziler hakkında, dizilerle ilgili sorular Sevgili melekler, büyük bütçelerle, binbir emekle haırlanan reyting rwkorları kıran diziler olduğu gibi, kısıtlı bütçelerle fazla masraf edilmeden hazırlanan diziler de var. Peki bu diziler acaba kanallardan ne kadar para alıyorlar, en çok hangi dizi kazanıyor hiç düşündünüz mü? Üç aşağı beş yukarı tahmin edilen bu...

Sayfayı Paylaş