gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Ne kadar alcaktan ucuyor bu ucaklar...

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Ne kadar alcaktan ucuyor bu ucaklar...

Yuh ya, insanlar rahat rahat bir de denize giriyorlar orada. Nasıl sorun etmiyorlar acaba. Ben pimpirikli bir insan olarak rahat edemezdim de o bakımdan :D

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Ne kadar alcaktan ucuyor bu ucaklar...

ınamıyorum ya ılk kez boyle bı olay goruyorum..emegıne saglık

Ne kadar alcaktan ucuyor bu ucaklar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hintli kadınlar neden bu kadar güzel?

Hintli kadınlar neden bu kadar güzel?

hintli kadın resimleri hint kadın resimleri hintli fotoğrafları masajları hindistanlı kadınlar Hintli kadınlar neden bu kadar güzel? Doğu'dan gelen güzellik sırları Kadife gibi bir cilt, parlak gözler, gür ve canlı saçlar. Hintli kadınlar doğal güzellikleriyle dikkat çekiyorlar. Bu güzelliğin en büyük sırrı kullanmayı alışkanlık haline getirdikleri doğal bitki özleri ve yağlar. Hintli...
  2. hamilelik dönemimde neden bu kadar kilo aldım

hamilelik dönemimde neden bu kadar kilo aldım

hamilelikte 30 kilo aldım gebelikte çok kilo aldım hamilelikte 20 çok alanlar Büyümekte olan cenin, gebelik sırasında aldığınız kiloların yarısından azından sorumludur. Kilo alma, vücudunuzdaki dokularda, sıvılarda ve vücut yağı depolarında oluşan değişikliklerin sonucu olarak da meydana gelir....
  3. Çocuğuma neden bu kadar öfkeleniyorum?

Çocuğuma neden bu kadar öfkeleniyorum?

çocuğuma bağırıyorum çocuğuma çok bağırıyorum cocuguma cok bagiriyorum çocuğum çok yaramaz Bende bazen yapıyorum bunu hatta sık sık oğluma bağırıyorum çünkü çok yaramaz artık son noktaya gelince kendimi tutamıyorum bağırıyorum:Sİyi bişey değil ama işte elimde değill:S Çocuğuma neden bu kadar öfkeleniyorum? İşleri Daha Kötü Yapan Bazı Düşünceler: Kırıcı ve kontrolden çıkmış bir öfke...
  4. hamsi neden bu kadar pahalı ?

hamsi neden bu kadar pahalı ?

Kış geldi balık yeriz diye sevindik ama hamsinin fiyatı düşmüyor bir türlü.Neden kışın ortasında hamsi bu kadar pahalı? Hamsi de yiyemezsek ne yiyeceğiz biz :S

Sayfayı Paylaş