gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

ne kadar güzelllerrr ...

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ne kadar güzelllerrr ...
    cok zarıfler..emegıne saglık hayatım

ne kadar güzelllerrr ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bakalım ne kadar sabırlısınız?

bakalım ne kadar sabırlısınız?

ne kadar sabırlısın testi Sabır Testi - sarki komik azerbaycan ajdar sabir testi 8dk dayaniklilik sonuna kadar dinlemeye çalışın bakalım sabrınızın sonu nereye kadar.... :Laie_23:
  2. Güneş Ne Kadar Sıcaktır?

Güneş Ne Kadar Sıcaktır?

Güneş, Güneş Sistemi'ndeki en büyük gök cismidir. Çok sıcak ve yanmakta olan bazı gazlardan oluşur. Bu nedenle, yüzeyinde her saniyede milyonlarca atom bombası patlamasına eşit güçte patlamalar olur. Bu patlamalarda boyu Dünyamızın büyüklüğünün 40-50 katı olan alevler fışkırır. Güneş'in dış yüzeyindeki sıcaklık 6000 derece, içindeki sıcaklık ise 12 Milyon derecedir.
  3. Ne kadar asigim

Ne kadar asigim

Ben birini cok seviyorum ama o beni seviyormu emin degilim ne yapmaliyim sizce
  4. Hamilelikte Ne Kadar Yürümeliyim

Hamilelikte Ne Kadar Yürümeliyim

gebelikte yürümenin faydaları,hamilelikte yürüyüşün faydaları,gebelikte yürüyüş zararlımı,hamilelikte yürüyüş sakıncalımı,hamilelikte ne kadar yürümeli ,gebelikte yürüyüş hakkında bilgiler Hamileler için gebeliğin 3. ayından sonra haftada 3 gün düzenli yürüyüş yapmak faydalıdır. Yürüyüş orta tempoda olmalıdır ve 20-30 dakika kadar yapılması yeterlidir. Her egzersizde olduğu gibi yürüyüşe...

Sayfayı Paylaş