ne kadar yaratıcısınız anlatın lütfen

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
ne kadar yaratıcısınız anlatın lütfen
selam arkadşlar. evde küçük malzemeyle neler yaptınız paylaşabilirmisiniz bizimle...

ben şu tüylü iplerden sineklik yaptım. üstünü kapının çıta kalınlığı ve genişliğinde trabzanlardan ördüm. salmasın diye. tülü ipleri sonra iki renk kahve ve krem rengi ördüğüm kısma bağladım ve aşağı doğru sarkıttım alttan belli bi boyda kestim. uçlarına ağırlık olsun diye boncuk geçirdim. süper bişi oldu. kalanlan iplerden küçücük hasır sepetim vardı. o ipleri üstüne doladım yapıştırarak tüylü bi toka kutusu oldu. benden bu kadar paylaşın kızlar e hadiiiii.......

Ce: ne kadar yaratıcısınız anlatın lütfen

bende kullanılamayacak hale gelen güvecim vardı güvecin altını torna vidayla deldim ve saksıyaptım içine sarmaşık diktim çok hoş oldu vernikldimde onu acayip bişe oldu

ooo bende daha neler var canım çikolata kutusunu boyutlu boyayla boyadım ve toka kutusu yaptım canım çok hoş oldu

bende çok varrr :D:D çamaşır suyu değmiş yada kazara bir yere takılıp yırtılan yada küçülen bollaşan kıyafetlerin geri dönüşümü yada daha farkıl bir kıyafet haline getirme kabiliyeti var:) hatta bizim sülalede kimse bişeyini atmaz beni beklerler :D:D bu konuda uzmanım diyebilirim üç yıl tekstil üzerine çalıştım :)
ve ayakkabı kutularından takı kutusu yada her hangi bir şeyi sakalmak için etrfına şık bir kumaş yapıştırır ve kurdeleyle gül yapar yapıştırrım şık bişey çıkar ortaya ve artı birde rüzgar gülü yapıyorum çok seviyorum rüzgar gülünü :) hmm başka ne vardı :hmm: aklıma şimdilik gelenler bunlar geldikçe yazarım :D:D

benim bir elbisem vardı. artık kısa geliyordu,onu ben kesip etek yaptım.ama düşündüğümden daha güzel olmuştu.benim yaratıcılığım sayesinde olduğu için çok severek giymiştim.daha fikirlerim var ama şu an aklıma gelmiyor.:melek::party:

ayyy paylaşımınız için teşekkürler ya adminim bende rüzgar gülü yuapmayı istiyorum yapamıyoum nası olcek yafff

Cevap: ne kadar yaratıcısınız anlatın lütfen

bende mesela plastık peynır kutuları felan olur ya...onları susler pusler cok guzel susu kutular halıne getırır makyaj esyalrımı kayarım..kalemlık yaprım..o an ıhtıyacım olan hersey yaprım

Geri