gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ne kadınlar sevdim zaten yoktular kimin şiiri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar Ne kadınlar sevdim zaten yoktular kimin şiiri acaba. Bu şiiri çok beğeniyorum ama kimin olduğunu hala bilmiyorum yahu yardım lütfen :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba arkadaşım...
    Ne kadınlar sevdim zaten yoktular şiiri Atilla ilhan'a aittir.:)

Ne kadınlar sevdim zaten yoktular kimin şiiri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Binbir Gecede fiyat indirimi yok zaten istenmemiş

Binbir Gecede fiyat indirimi yok zaten istenmemiş

Herkesçe aşikar olan ekonomik krizden en etkilenen tv'ler genelde reytingi yüksek bile olsa dizilerden indirim istemişlerdi. Hatta Show tv de yayınlanan Kurtlar Vadisi bölüm başına 750 bin ytl alırken bunda indirim istenmiş, pana filmin indirimi kabul etmemesinden dolayı geçtiğimiz haftalarda dizi anlaşma sağlanamadığı için bir hafta yayına verilmemişti.... Şimdi binbirgeceden indirim...
  2. zaten sendede komedi yüzü yok

zaten sendede komedi yüzü yok

ünlü mankenlerimizden soğuk yüzlü Şenay Akay bir röportajında neler söyledi....... 'RECEP İVEDİKLER BANA HİÇ UYMAZ!' İSTANBUL MÜCEVHER FUARI'NDA BİR MÜCEVHER FİRMASININ YENİ TASARIMLARI İÇİN DENİZ KIZI KILIĞINA GİREN MANKEN ŞENAY AKAY, ÖZEL OLARAK HAZIRLANAN 100 BİN DOLAR DEĞERİNDEKİ ALTIN TAÇ VE KOLYEYİ TANITTI... Akay'ın, tanıtımda giydiği derin göğüs dekolteli kostümü, fuara...
  3. sevdim işte ötesi yok

sevdim işte ötesi yok

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. beni böyle sev ne zaman başlayacak bilen yok muuu

beni böyle sev ne zaman başlayacak bilen yok muuu

Beni Böyle Sev dizisi fragmanlarındna başka birşey çıkmıyor.Ha bugün ha yarın artık yorulduk yani, ne zaman başlayacak bu dizi bilginiz varmı acaba ?

Sayfayı Paylaş