gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Ne kırmızı ne French, bu yıl tırnaklar siyah!

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

french tırnak tırnak frenci siyah french frenç çeşitleri [​IMG] Moda ikonumuz Eda Taşpınar çoktan davetlere siyah ojeleriyle katılmaya başladı. Ancak zaten geçtiğimiz yıl sonundan bu yana tüm ünlü kadınların tırnakları siyaha boyalı… Kimler yok ki modayı uygulayanlar arasında Jennifer Lopez; Lauren Conrad, Sarah M. Gellar, Eva Mendes, Jessica Simpson ve Fergie var… Siz de hemen siyah ojenizi alın tırnaklarınızı modaya uydurun… Başta Chanel olmak üzere tüm ünlü markalar çoktan piyasaya siyah ojeleri sürdüler bile… Ancak siyah ojeyi kullanmanın da bir adabı var… Çok ince tek kat sürmek gerek!

2. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım siyah benim tarzım değil ama paylaşım için teşekkürler

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    rockcılar gothicler takılsın bence böyle :D arada zten sürüyorum :D

Ne kırmızı ne French, bu yıl tırnaklar siyah! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siyah french manikür meraklılarına

Siyah french manikür meraklılarına

siyah french mat siyah oje mat oje french manikür modelleri Yeni moda çılgınlığı bu olsa gerek hoş duruyo bence farklı renkleride güzel olur bakın bakalım siyah french nası olmuş???
  2. bu yıl fitre ne kadar vereceğiz

bu yıl fitre ne kadar vereceğiz

Zengin olanların maddi durumu düşük olan kişilere Ramazan ayı içinde verdikleri fitre miktarı bu yıl tam olarak ne kadar verilecek. Net bilgi lazım.
  3. Bu yıl kurbanlık fiyatları ne alemde ?

Bu yıl kurbanlık fiyatları ne alemde ?

Kızlar yakında kurban bayramı geliyor kurbanlık fiyatlarının şimdiki durumu nedir hiç baktınız mı yada satın alan oldu mu ? Kilosu kaçtan gidiyor. Siz kaç kilosunu kaça aldınız. Fiyat araştırması yapalım da kazı yemeyelim ya ? Bu arada şimdiden herkesin bayramını kutluyorum.
  4. Bu Yıl Aksesuar Modasında Neler Göreceğiz 2013

Bu Yıl Aksesuar Modasında Neler Göreceğiz 2013

2013 aksesuar modası aksesuar modası Sevgili melekler, dikkat ettiğiniz üzere büyük ve gösterişli aksesuarlar birkaç yıldır tahtıhı kimseye bırakmıyor. Zarif takılar da her zaman kadınların gönlünde ancak şöyle bir baktığımızda genelde iri takıların kullanıldığını ve rağbet gördüğünü farkediyoruz. Bu yazımızda 2013 aksesuar modası hakkında sizlere bilgiler veriyoruz ve görünüşüne önem veren...
  5. tırnaklarım çok cabuk kırılıyor bunun için ne yapmalıyım

tırnaklarım çok cabuk kırılıyor bunun için ne yapmalıyım

uzadıgında direk kırılıyorlar ya bir yere takıyorum yada kendiliginden kırılıyor çabuk uzamasını ve uzadıgında ise kırılmamasını istiyorum arkadaşlarımın baktıgım zaman hem çok cabuk uzuyor hemde hiç kırılma falan yok sanki takma gibi . takma tırnagı zaten kullanamıyorum kaç kez aldım ama rahat hareket edemiyorum kendi tırnaklarım ayrı takma tırnak ayrı nolur bana yardım...

Sayfayı Paylaş