gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

ne misafir perveriz

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

...Her ne kadar misafirper olsakda bagzen canimiz yalniz kalmak istiyor.Fakat genede asagidaki hos sohbetler yasaniyor ---..telefon israrli bir sekilde calar duymazliktan gelsenizde,o telefon duyulur.Alooo

....Hamdi abi aksama size yemege gelecektik.Müsaitmisiniz
    ....Buyrun gelin nedemek müsaitmisiniz
    ....Hamdi abi yemekte ne var
    ....Yengen aksama kabak yapacaktim madem Hamdigil geliyor,ben sadece icini hazirlayim senin manav gitmene gerek yok diyor
    ....hIIIInk

Kapi calinir ve calinan kapi mecburen acilir.Kapiyi evin hanimi acar

.....O Sengül yenge kaynanam seviyormus,ortalik mis gibi kokuyor
    .....Ya ne demezsin(allah kaynananin cezasini versin)
    ..... Esim Cavidanla sizden bahsediyorduk sengül yenge,cok güzel yemek yapar diyordum
    .....Tesadüfe bak bende Cemale az önce sizden bahsediyordum
    .....Ciddimisin kalp kalbe karsi derlerde inanmazdim
    .....Gercek diyorum,Tam ben cemale salata yapacagim ama HIYAR kalmamis dedim iste o anda siz kapiyi caldiniz

.......Eger disarida isiniz uzun sürmüs ise birde eve gidip yemek hazirlamak dert olur.Böyle durumlarda acarsin bir misafirper komsuna telefon

.......Selma abla aksam yemege size gelecektik
    .......Buyrun güzelim(yuh be daha gecen sali bizdeydiniz)
    ......Selam abla bütün gün doktordaydik simdi eve varip yemek yap felan cok ugrastircak
    ......Neyin vardi güzelim gecmis olsun
    ......Epeydir gözlerim sulaniyordu ben bozuk sandiydim meger kedilere alerjim varmis

---------- Evin hanimi telefonu acik tutarak kocasina seslenir

......Rafeeeeeeeeeeeet birak kedilerle oynamayi birazdan Sunagil gelecek yemege firindan ekmek al

------------Tekrar telefonda suna ile konusmaya devam eder

.....Hadi sunacim sizi bekliyoruz
    .....Selma abla ya isimiz uzun sürecek herhalde biz baska bir zaman rahatsiz etsek

--------Bagzi misafirler buldugunu yemek istemez,umdugunu yemek ister ve sofrada hafif taslama yapar

......Pakize abla köfteye maydonoz katmamissin
    ......Sen geleceksin diye katmadim Orhan
    ......Niye abla ben maydonozu severim
    .....Yok o yüzden degil nasilsa sen herseye maydonoz oluyorsun ya
    .....????????????????

......Himmet abi iyi güzelde icecek sulu bisiler almamissin
    .....Olurmu Asim sen birazdan ortaligi sulandirirsin zaten
    .....Iyi iyi bisi demedik............................:hhh::hhh:

alıntı

ne misafir perveriz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Misafirimizin sorusu Deja vu nedir?

Misafirimizin sorusu Deja vu nedir?

Değerli Misafirimiz bana sorduğunuz Deja vu nun anlamı aşağıda yer almaktadır. Bu tarz yardımcı olabileceğimiz konularda bana ve adminlerimize ulaşmanız yeterlidir. Deja vu nedir? “Deja vu” Fransızca’da “görülmüş” anlamına gelir. Bunu tecrübe edenler hiç beklenmedik şeylerin tanıdık geldiğini söyler. Peki, neden böyle bir şeyi tecrübe ederiz? Örneğin İngiltere’ye ilk defa seyahat...
  2. misafir

misafir

misafir ile ilgili deyimler ve anlamları çok acil lütfen bulun..
  3. misafire kahvaltı masası nasıl hazırlanır neler yapılır

misafire kahvaltı masası nasıl hazırlanır neler yapılır

2 gün sonra kahvaltıya arkadaşlarım gelecek ve bu benim ilk kahvaltı davetim.Neler yapsam acaba? Nasıl hazırlasam kahvaltı masasını? Tecrübelilerden yardım istiyorum...
  4. çocuk misafirlere ne ikram edebilirim

çocuk misafirlere ne ikram edebilirim

hanımlar hadi beni bu dertten kurtarın çocuğumun doğum gününde tabiki hamur işleri olacak ama ben sadece çocuklara hitap edebilecek bir şeyler istiyorum bu konuda yardım eder misiniz bir de tabi tarif olursa yemede yanında yat :P
  5. Evinize Gelen Misafir Ne Yaparsa Çıldırırsınız?

Evinize Gelen Misafir Ne Yaparsa Çıldırırsınız?

Sevgili melekler, hepimiz evimizde misafir ağırlamayı severiz. Misafirperverlik bizim genlerimizde var, amaa...Aması şu ki, bazı misafirler ne yazık ki misafirliklerini bilmiyorlar. Olur olmaz, düşüncesizce yaptıkları hareketler, ne yazık ki insanı misafirden soğutuyor. Hepimizin yapılmasından hoşlanmadığı hareketler vardır. Kimimiz çok titizdir, ortalık dağılsın istemeyiz, kimimiz de meraklı...

Sayfayı Paylaş