gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Ne Münasebet Oyuncu Kadrosu

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

0123.jpg
    Sarp Levendoğlu (Demir), Pelin Akil (Nil), İnan Ulaş Torun (Necmi), Bengi İdil Uras (Çisil), Cihat Tamer (Hakkı), Ayşe Kökçü (Muazzez), Hakan Altıner (Salim), Ayşen Sezerel (Figen), Mert Yavuzcan (Berkant), Pınar Şenol (Fadime), Gizem Güven (Ayça) ve Bahar Akça (Ahu) rol alıyor.

Yetiştirme yurdunda büyüyen ve en büyük motivasyonu özgürleşip, kendi ayakları üzerinde durmak olan Yaz’ın bu hayali, yurtta da sorun çıkarması yüzünden erkene alınır. Tam da işlerin sarpa sardığı bir anda gerçekleşir. Bir anda kendilerini köşeye sıkışmış bulan Yaz ve Ekim; Caner ve Ferhat’la yurt dışına, Almanya’ya kaçma planlarını harekete geçirmeye başlarlar. Bu sırada, yakın arkadaşı Ekim’in her Sabah izlediği, Yaz’ın da zerre kadar sevmediği Umut Erpek’in meşhur ‘Umudunu Kaybetme’ programında Yaz’ın bilmediği, göremediği bir olay cereyan eder. Umut Erpek’i canlı yayında arayan bir hemşire, Umut’a 18 yıl önce ölü doğduğu kızının aslında hayatta olduğunu ve adı Yaz olan bu kızın, çocuk esirgemeye verildiğini söyler. Geçmişte doğum sırasında kaybettiği kızının peşine düşen Umut, henüz 18 yaşındayken Mert’le yaşadığı tek gecelik birliktelikten olan kızının, Mert’in babası Doğu tarafından ölü gösterildiğini öğrenir. Bu süreçte yıllarca nefretini diri tuttuğu, geçmişte kendisini hamileyken yarı yolda bırakıp giden Mert’le karşılaşan Umut için sert yüzleşmeler gerçekleşir.

Ne Münasebet Oyuncu Kadrosu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne münasebet

Ne münasebet

Meleklerim benimde buna benzer bir hikayem vardı nette dolanırken rastladım ve sizlerle paylaşmak istedim... Bu gençlik dönemlerimizde hepimizin başına gelmiştir.... :piha: Ne münasebet Ablam evlenmeden önce saatlerce odamıza kapanır, sigara ve kahve ikilisi eşliğinde sırlarımızı dökerdik. Böyle anlardan birinde, kısık sesle "Müzik açalım mı? Babam yan odada, bizi dinliyor...
  2. Fetih 1453 Oyuncuları oyuncu kadrosu

Fetih 1453 Oyuncuları oyuncu kadrosu

fetih 1453 filminde kimler oynuyor oyuncuları oyuncu kadrosu resimleri Fetih 1453 isimli filmi daha önceden sizlere bu linkte http://www.meleklermekani.com/magazin/199472-fetih-1453-film-kareleri-fragmani.html tanıtmıştık meleklerim. Şimdi bu filmde kimler oynayacakmış onlara kısaca bir göz atalım istedik.
  3. bir kadın tanıdım dizisi ne zaman başlıyor oyuncuları oyuncu kadrosu

bir kadın tanıdım dizisi ne zaman başlıyor oyuncuları oyuncu kadrosu

Kızlar heralde yanlış bilmiyorsam tnt ekranlarından başlayacak diye duydum ama bu dizinin konusu nedir kimler oynuyor oyuncu isimleri varsa resimlerini vermeniz mümkün mü
  4. "Ne Diyosuun" Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

"Ne Diyosuun" Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

kanal d ne diyosun, ne diyoun dizisi, ne diyosun dizisi oyuncuları Sevgili melekler, Kanal D'nin yeni komedi dizisi Ne Diyosun çok yakında ekranlarda olacak. Bitmiş gibi görünen oysa daha bitmemiş olan bir aşk hikayesinin anlatıldığı dizinin oyuncuları ise şöyle sıralanıyor: İlker Aksum, Dilara Gönder, Ayçin İnci, Bülent Seyran ve Mehmet Ali Kaptanlar... NE DİYOSUN DİZİSİNDE KİM HANGİ...
  5. Ne Münasebet Dizi Konusu

Ne Münasebet Dizi Konusu

Başrollerini ünlü oyuncular Sarp Levendoğlu ve Pelin Akil’in paylaştığı dizi; Birbirlerinden farklı iki insanın, zorunlu iş arkadaşı olmalarıyla başlayan ayakta kalma mücadelelerini ve tabii ki nihayetinde birbirlerine aşık olmalarını, komedi ve aksiyonla harmanlayarak ekrana getirecek. Demir (Sarp Levendoğlu), kendine çok güvenli, zeki ve eğlenceli bir zengin çocuğudur. Bununla...

Sayfayı Paylaş