gebe
  1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

Ne; ne demektir (erkekler için)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

Erkeğinizin sizi sevdiğini, önemsediğini, değer verdiğini nasıl anlarsınız? Tabii ki davranışlarından, sözlerinden... İşte birkaç ipucu! Erkek ne der? Ama aslında ne demek ister? 1. "Ben balığa çıkıyorum"
    Çevirisi: Ben elimde bir çubukla bütün gün sandalda oturucam, kusana kadar içicem ve denizde yüzen balıkları izliycem"

2. "Bu erkekleri ilgilendiren birşey"
    Çevirisi: "Bunun bilinen mantıklı bir açıklaması yok, boşuna uğraşma hiçbir mantık kalıbına sokamazsın.".

3. "Yemeğe yardım edeyim mi?"
    Çevirisi: "Yemek neden hala masaya gelmedi?"

4. "Evet tatlım... Haklısın sevgilim"
    Çevirisi: Çevirisi yok.. Onlar bu sözleri periodik olarak söylemeleri için şartlandırılmıştır.

5. "Bunu anlatmak çok uzun sürer"
    Çevirisi: "Bu lanet şeyin nasıl çalıştığı hakkında hiçbir fikrim yok"

6. "Elbette seni dinliyordum tatlım; sadece aklımda bir sürü karmaşık iş var"
    Çevirisi: "Şu karşıdaki kızıl bombanın içinde sütyen var mı, yok mu kafam ona takıldı da!"

7. "Sevgilim biraz ara ver, sabahtan beri evi temizliycem diye helak oldun" Çevirisi: "Şu elektrikli süpürgeyi artık sustursan iyi olucak, filmin içine ettin!!"

8. "Hmmmm, evet çok ilginç hayatım"
    Çevirisi: "Sen hala konuşuyor musun?"

9. "Hafızam pek iyi değildir, biliyorsun"
    Çevirisi: "American Pie'in sözlerini hatırlıyorum, ilk öptüğüm kızın evinin yolunu hatırlıyorum, bugüne kadarki bütün arabalarımın teknik özelliklerini hatırlıyorum ama; senin doğumgününü unuttum"

10. "Seni düşünüyordum ve sana bu gülleri getirdim canım"
    Çevirisi: "Köşebaşında gülleri satan kız tam bir afetti"

11. "Endişelenme tatlım, alt tarafı küçük bir kesik"
    Çevirisi: "Aslında tam damarı kestim ama gebericeğimi bilsem canımın ne kadar acıdığını itiraf etmiycem"

12. "Hey, bunu yapmak için nedenlerim var"
    Çevirisi: "...Ve en kısa zamanda iyi bir tane bulsam iyi olacak"

13. "Hani, nereye düştü?? Bulamıyorum işte!!!"
    Çevirisi: "Yakalamak icin ellerimi açtım ama yakalayamadım, dolayısıyla attığın gibi kendin bul"

14. "Yine ne yaptım????"
    Çevirisi: "Yine nasıl yakaladın???"

15. "Tabii ki seni duydum tatlım"
    Çevirisi: "Ne söylediğin hakkında hiçbir fikrim yok ve umarım dinliyormuş gibi yaptığımı anlayınca 3 saat bağırıp çağırmazsın"

16. "Biliyorsun güzelim, ben başkasını sevemem"
    Çevirisi: "Senin çığlıklarına bile zar zor alıştım ve daha kötüsüyle karşılaşma riskini göze alamam"

17. "Muhteşem görünüyorsun"
    Çevirisi: "Tanrım ne olur bu denediği son elbise olsun, yoksa kalp krizi geçireceğim"

18. "Sakin ol, kaybolmuş falan diiliz. Nerde olduğumuzu biliyorum"
    Çevirisi: "Bizi kimse bulamayacak"

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: Ne; ne demektir (erkekler için)
    he valla bu erkeklerde bizi kandırıyolar demi dünür ellerine sağlık

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Ne; ne demektir (erkekler için)

erkekler..dıllerı çok baska:):):):)
    emegıne saglık

Ne; ne demektir (erkekler için) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne demek???

ne demek???

about ne demek about ne demektir has a spectacular aura about..........ne demek????benim ingilizcem yokki.....kalplerimin yaninda var da.....merak ettim.....ingilizce yazilar kaldirilsa ne iyi olur........hem bilmemek ayip degil ogrenmemek ayip...dime....)))
  2. Erkek İçin Evlilik Nedir?

Erkek İçin Evlilik Nedir?

evlılık nedır aile huzuru, aşk, Bir erkeğin evlendikten sonraki beklentileri nasıldır, cinsel yaşam, cinsellik, düzen, erkek, erkekler, Erkekler ilişkilerinde kadından neler ister, evlilik Bir erkeğin evlendikten sonraki beklentileri nasıldır? Erkekler ilişkilerinde kadından neler ister? Erkekler evliliklerinde, eşleriyle hem arkadaş hem sevgili olmak, düzen ve huzur ararken bir...
  3. Rüyada Erkek Bebek Emzirmek Ne Demek

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek Ne Demek

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek Rüyada Erkek Bebek Emzirmek Ne Demek Rüyasında erkek bebek gören ve o erkek bebeği emziren tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için bu yazımızda rüyada erkek bebek emzirmenin tabirini paylaşıyoruz Melek'ler. Rüyada bebek emzirmek, bir kadının kendi evladını emzirdiğini görmesi, evladının büyük mertebeye ve makama işarettir. Bir kadının rüyada birisini emzirdiğini...
  4. Rüyada Hacca Gitmek İçin Hazırlanmak Ne Demektir ?

Rüyada Hacca Gitmek İçin Hazırlanmak Ne Demektir ?

Rüyada Hacca Gitmek İçin Hazırlanmak Rüyada Hacca Gitmek İçin Hazırlanmak Ne Demek Sevgili melekler, bu yazımızda rüyada hacca gitmek için hazırlanmanın tabirinin ne olduğunu öğreneceğiz :) Rüyasında hac zamanında hacca gitmek için yola çıktığını gören, çıkarıldığı işe tekrar tayin edilir. Bu rüyayı gören misafir ise selamette olur. Eğer tüccar ise kazanç elde eder. Hasta ise şifa bulur,...
  5. Erkek Annesi Olmak Ne Demek?

Erkek Annesi Olmak Ne Demek?

Bu yazı erkek annesi olmak hakkında bilgilere yer vermektedir. Bende üç erkek annesi biri olarak aşağıda ki yazının son noktasına kadar katılıyorum. Küçükken onları korumak adına elinizden geleni yaparsınız. Doyasıya sever, öper ve vakit geçirirsniz. Hani derler ya büyüdükçe dertleride çoğalıyor diye. Gerçekten çocuklar büyüdükçe kendi bildiklerini okumaya başlıyorlar. Ha birde son yıllarda...

Sayfayı Paylaş