gebe
  1. layda

layda Forum Okuru

ne olabilir korkuyorum ? :(

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında layda tarafından paylaşıldı.

süphelı bir birliktelik yasadım ve sabahında ertesı gun hapı aldım . 10 gun sonra inanılmaz karın agrım oldu.1 hafta sonra tatıle gıdecegım için gecıktırıcı kullandım. kahverengı akıntım oldu daha sonra adet oldum koyu bır sekılde tuvalette bosalan sonrasında kahve ve pembe akıntım devam ettı . sonrakı ıkı ay duzenli bir sekılde sadece 2 gun suren sadece tuvalete gittiğimde ped e bulasmayan koyu ve uzayan, az sekılde kanadım . sonuncuda pembe jole gibi bir akıntı geldı peceteye . korkuyorum . farkında olmadan bir dusuk mu yaptım yada yapıcam mı yada hamılemıyım . bu sure zarfında ıkı kez karın agrısıyla hastahanelık oldum . bunlar olurken akıntılarımda devam ettı :(

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Aldığınız ilaçlar dan ötürü kaynaklanan bir durum olabilir.Tedbiren yinede test yapın..

ne olabilir korkuyorum ? :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkekler ne tür kadınlardan korkuyormuş!!!

erkekler ne tür kadınlardan korkuyormuş!!!

erkekler ne tür kadınlardan hoşlanır erkekler kadınların neresinden hoşlanır hangi tip kadınlardan nasıl göğüslerden ne tip Her zaman belli etmeseler de, erkeklerin birçoğu kadınların bazı özelliklerinden korkar. Örneğin hafızalarının çok güçlü olması, zor yorulmaları, erkeklerden daha fazla yaşamaları erkeklerin her zaman kafasını kurcalar.Erkekler, daha ilkokulda hayatın acı gerçeğini...
  2. Kadınların en çok nelerden korkuyor

Kadınların en çok nelerden korkuyor

Türkiye'deki kadınların profilini çıkarmak amacıyla yapılan araştırmaya katılan evli ve çocuk sahibi olan kadınların büyük bölümü, eğitim, iş ve ekonomik özgürlüğünü kazanmadığı için pişmanlık duyduğunu bildirdi. OMO Kadınlar Kulübü tarafından gerçekleştirilen araştırmaya, evli,çocuk sahibi, çalışan ve ev kadını olmak üzere, 20-35 yaşları arasındaki 800 kadın katıldı. Araştırmanın sonuçlarına...
  3. bebeğim banyodan korkuyor ne yapmalıyım

bebeğim banyodan korkuyor ne yapmalıyım

merhaba bebeğim banyo yaparken çok korkuyor ve ağlıyor siz bebeğinizi nasıl alıştırdınız benim gibi acemi annelerede fikir verir misiniz hep ağlamasına dayanamıyorum yhaa :(
  4. neden olabilir

neden olabilir

Adettim biteli 3 gun oldu adet olmadan once esimle surekli bilikte oluyoduk bitikten sonrada bilikte olduk suan kasik ve bel agrim var bide midem eksiyo hamile olabilirmiyim

Sayfayı Paylaş