gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Ne Olacak Bu TÜrban Sorunu

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında TÜLSÜ35 tarafından paylaşıldı.

Sevgili arkadaşlar yakından takip ediyorum bu türban olayını.Halk yavaş yavaş ayaklanmaya başladı herkesin ağzında türban sorunu hangi kanalı açsam bu konu.Evet büyük mesele aslında.Baş örtülmesine tabiiki karşı degilim asla çünkü annanelerimiz babannelerimizinde başı örtülüydü ama türban farklı olaylar başka yöne çekilmek ister gibi akşam özel bir kanalda seyrettim üniversteli ögrenciler ikiye bölünmüş o ona digeri ötekine serzenişte bulunuyor arkadaşlar bir şeyi lütfen unutmayalım laik bir ülkenin evlatlarıyız ATATÜRK'ün kurdugu cumhuriyette yaşıyoruz aynı bayragı paylaşıyoruz.Biz degilmiyiz başı açık yada kapalı şehit anneleriyle ağlayan.Lütfen birbirimize daha saygılı olalım arkadaşlar hepimiz bu ülkenin insanlarıyız.Biz terörle ne bileyim diger sorunlarımızla savaşacagımıza biz birbirimizle savaşıyoruz savaştırılıyoruz siz nedersiniz yorumlarınızı bekliyorum sevgili melek kardeşlerim saygılarımla,[​IMG][​IMG]

2. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Ne Olacak Bu TÜrban Sorunu
    cok derın bı konu bende ımam hatıpde orta okulu okudum 1997 de fadıme sahın olayı cıktı ve türban meselesı basladı cok seyler yasadık.bu olaylardan sonra cok ezıldık bızde bu ülkenın cocuklarıyız.bı gun Cumhuryet yuruyusune katıldık okulca butun okullar alkıslanırken balkondan cıkıp yuhlıyan ınsanları da gördum bız arkamızdan fadıme sahın dıye bagıranları görduk.kursa gıdıyordum panellerde dişarı bıle atıldık sadece kaplı oldugumuz ıcınbunu Atamızı cok ıyı tanıyan purofosorler yaptı atatürku sevmıyen ınsanlar olarak görulduk ama benım evımden ne türk bayragı nede Atatürk posterı eksık olmaz .ben Atatürk e aşık bırıyım benım cevremde kımseden de duymadım Atama laf söylıcek Atamızın arkasına sıgınıpta gereksız laflar edenler cok sınırlendırıyor benı bu ülke layık bı ülkeyse bence serbet bırakılmalı ki layıklık budur

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
Ne Olacak Bu TÜrban Sorunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeklere Sorduk Ne Olacaksınız Diye

Bebeklere Sorduk Ne Olacaksınız Diye

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ''Sorun türban değil, cumhuriyet''

''Sorun türban değil, cumhuriyet''

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Balıkesir’in Edremit İlçesi’ne bağlı Altınoluk Beldesi’nde, Atatürk ile İsmet İnönü’nün birlikte yer aldığı heykelin açılışında partililere seslendi. Atatürk’ü sevmediğini söyleyen birinin, "Ben Humeyni’yi seviyorum" demesinin altında bir ideoloji yattığını kaydeden Baykal, şunları söyledi: "Bu bir zihniyettir. Türban takıyor, Atatürk’ü sevmiyor,...
  3. sorunum var sorum olacak??

sorunum var sorum olacak??

slm adminlerim dün gece mesaj adetim 1000 di sabah girdim baktım düşmüş mesaj sayım neden acaba merak ettim uamrım bir yanlışım yoktur.ben tekrar 1000 yaptım bu sefer düşmedi diğer mesaj sayılarım ne odlu halen anlamadım..ilginizee.teşşekürlerr
  4. Muhteşem Yüzyıl'da Bu Gece Neler Olacak ?

Muhteşem Yüzyıl'da Bu Gece Neler Olacak ?

Bu konu; Muhteşem Yüzyıl'da Bu Gece Neler Olacak konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl bu gece de heyecan fırtınası estirmeye devam edecek. Diznin bu akşamki bölümünde Hürrem Sultan'a büyü yapılıyor. Peki Hürrem'e büyüyü kim yapıyor? Kim yaptırıyor? İşte bu geceki bölümde yaşanacaklar.. Hatice Sultan Manisa Sarayı’n falına bakan ve kendine büyüler...
  5. Karadayı 25 Mart Bu Akşam Neler Olacak?

Karadayı 25 Mart Bu Akşam Neler Olacak?

Bu konu; Karadayı 25 Mart Bu Akşam Neler Olacak haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yayınlandığı günden bu yana reyting rekorları kırmaya devam eden "]atvnin sevilen dizisi Karadayı'da bu gece müthi,ş gelişmeler bizleri bekliyor. Nazif, torunu için suçu üzerine almaya karar verir. Mahir'in babasını durdurup, Nazif'i bulmak için çok az zamanı vardır. Bu...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş