gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Ne Olacak Halim

Konu, 'Çöplük' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Ne Olacak Halim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 3000 yılında neler olacak

3000 yılında neler olacak

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hatice Sultan'a Ne Olacak

Hatice Sultan'a Ne Olacak

hatice sultan sarayı muhteşem yüzyıl, dizi özeti,hatice sultan, mahsendekilere ne olacak , sultan süeyman , dizi özeti burada Dizi baya bir karıştı bakalım hatice Sultan' a ne olacak.. Yeniçeriler sarayın kapısını terk etmemektedir. Hatice, Hürrem, şehzadeler ve diğerleri, Matrakçı’nın yardımıyla sarayın güvenli bir koridoruna sığınmışlardır. Leo’nun yarası ciddidir. Halen baygın olan...
  3. ne olacak halim :((((

ne olacak halim :((((

slm melislerim...beni tanıyorsunuz artık kendimi tanıtmama gerek yok :uhu: evet suanda türkiyede aılemın yanındayım..ama aklım kalbım bütün benlıgım evımde...düsünmeden edemiyorum..tam anlamıyla kendımı burada hıssedemıyorum...gülüslerim bıle anında duruverıyor..ne ben nede yanımdakılere tad veremıyorum..tatıldeyım tadını cıkarmam aılem le güzel vakit gecirmem gerekirken ben neresi tenhaysa...
  4. Ne olacak halim

Ne olacak halim

Sen bu satırları okurken ben çok uzaklarda olacağım... Böyle başlardı bütün bildiğimiz mektuplar, Biliyor musun? Bu ikimizin hikayesi, Şu anda nerdesin, ne yapmaktasın; Bildiğim yerlerde misin yoksa hiç görmediğim bir evin penceresinde mi, Sevdiklerin özlemi sardı mı nicedir kalbini, Pişman mısın başlamadıkların için, iç çekiyorsundur şimdi Düşünüpte yazmadığın yazıpta yollamadığın...
  5. Altın fiyatları ne olacak ?

Altın fiyatları ne olacak ?

Bir miktar birikimimiz var ve ne yapsak bilemedik. Ben altından yanayım eşim dövizden. Acaba altın fiyatları ne olur bir bilgi ya da öngörünüz var mı ?

Sayfayı Paylaş