gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

ne olmak isterdin

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü oyuncuEva Mendes'a sormuşlar çovukken ne olmak isterdin diye bakalım sexi oyuncumuzun içinde kalan bişey varmı.......

RAHİBE OLACAKKEN **** İKONU OLDU!
    SEKSİ OYUNCU EVA MENDES, “LİVE” FİLMİNİN TANITIMI İÇİN GİTTİĞİ ROMA’DA DÜZENLEDİĞİ BASIN TOPLANTISINDA KARİYERİ VE ÖZEL HAYATI HAKKINDA İLGİNÇ AÇIKLAMALARDA BULUNDU....

Dünyada erkekler tarafından en çok arzulanan kadınlardan biri olan Eva Mendes, Roma’da düzenlediği basın toplantısında “Küçükken hep rahibe olmak isterdim ama kader beni şehvet ikonu yaptı” dedi.

Küba asıllı Amerikalı sinema oyuncusu Eva Mendes, “Live!” filminin tanıtımı için gittiği Roma’da düzenlediği basın toplantısında kariyeri ve özel hayatı hakkında ilginç açıklamalarda bulundu. Çocukluk yıllarının Miami’de yoksullukla geçtiğini, ekonomik zorluklar yüzünden çarpık dişlerini ancak para kazanınca yaptırabildiğini belirten seksi oyuncu, “Çocukken sık sık kiliseye giderdim. Temiz giyimli rahibeleri gördükçe büyüdüğümde hayatımı dine adamaya karar vermiştim. Ancak işte şimdi buradayım. Kader beni ‘şehvet ikonu’ yaptı” dedi.

Basın toplantısında soruları dobra dobra ve içtenlikle yanıtlayan Mendes, dünyanın en çekici erkeğinin Al Pacino olduğunu ve maço erkeklerden nefret ettiğini de belirtti: “Maçolar aslında korkak, ürkek ve kaypak oluyorlar.”

Ünlü oyuncu, **** sembolü olarak anılması hakkında da “35 yaşında bu unvana sahip olmak hoşuma gidiyor” dedi.

ABD başkanlık seçimlerinde Barack Obama’ya oy verdiğini ve ABD ile atalarının ülkesi Küba’nın barışmasını çok arzuladığını da sözlerine ekleyen Eva Mendes, Peru’lu yapımcı sevgilisi George Gargurevich ile yakında evlenebileceğini söyledi: “George ile çok güzel bir ilişkimiz var. Evlenip çocuk sahibi olmak istiyorum ancak ‘Acaba iyi bir anne olabilir miyim?’ sorusu beni korkutuyor.

ne olmak isterdin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küçükken Ne Olmak İsterdiniz?

Küçükken Ne Olmak İsterdiniz?

Hani küçüklük hayallerimiz vardır ya... Bize sorduklarında devap verdiğimiz, çocukken olmayı hayal ettiğimiz ve "ben büyüyünce ..... olacağım" diye kendimizden emin bir şekilde cevap verdiğimiz mesleklerimiz... Siz ne olmak isterdiniz küçükken? Hayaliniz neydi?
  2. ünlülerden kim olmak isterdiniz?neden?

ünlülerden kim olmak isterdiniz?neden?

Arkadaslar hepimizin hayran oldugu, yaptiklarini takdir ettigimiz, begendimiz , ah keske yerinde olsaydim dediginiz ünlüler vardir. Evet soruyorum hangi ünlü olmak isterdiniz. neden? Ben Angelina Jolie olmak isterdim. Hem cok güzel ve seksi, hem basarili. Ayrica afrikadaki cocuklarla ilgilenmesi beni cok etkiliyor
  3. Gelinmi olmak istersiniz Kaynanami

Gelinmi olmak istersiniz Kaynanami

Buyrun Meleklerim simdi siz secin, hangisi olmak isterdiniz. Gelinmi, Kaynanami :):):) Gelin: Sabun koydum legene Bak başıma gelene Ben kadar taş düşe Kaynana senin tepene Kaynana: Gelin seni oyarım Sen hizmetçi ben hanım Seni evden kovarım Gelin: Balon gibi Kaynana Çıkmış spor yapmaya Koymayın sakın helvaya Şişmanlıktan patlıya Kaynana: Kartal sinek avlamaz Köpek kuşa havlamaz Aklı...
  4. Anne Olmak İsterdim...

Anne Olmak İsterdim...

Bazen birinci cihan harbi ile harabeye dönen Anadolumun her hangi bir köyünde, kasabasında veyahut ilinde Bir anne olmak isterdim; Bazende zamanın önemsiz olduğu o saf duyguların yaşandığı her hangi bir zaman peryodunda anne olmak isterdim. İçimde büyüyen o çocuğun büyüdüğünün bir tek anını kaçırmamak için , Yediğimi içtiğimi ayırmadığım içimde büyüyen o çocuğun her anına şahitlik etmek...
  5. Kim Milyoner olmak ister sorusu buenos aires ne demek

Kim Milyoner olmak ister sorusu buenos aires ne demek

Dün yarışmada sordular Buenos aires ne demek ? Tam cevabı görecekken elektrikler kesildi, siz söyleyebilirmisiniz ? Var mı yarışmayı izleyen? :D

Sayfayı Paylaş