gebe
  1. ECRINIMECRINIM

ECRINIMECRINIM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ne olur akıl verin

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında ECRINIMECRINIM tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar ben yeni üyeyim benim adetim geçen ay temmuz 14 de olmuştu bu ay hala olmadı 15 gün geçti adetim 10 gün geçtiğinde evde test yaptım negatif çıktı.idrar testi olan gebelği göstermediği oluyormu acaba hamilemiyim ne olur akıl verin

2. burçinduman

burçinduman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    temmuzda da bnm gecıkmıstı 9 10 gun falan gıtttım butun testlerı yaptrdım doktor havalardanda deişio ddi :S yınede sen kndını ii hsstmen ıcın dktra gıt kan testi yptır cnm

3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    malesef bu konuda pek bilgim yok, ama insallah hersey gönlüne göre olur...
    Amin

4. tatlı bela

tatlı bela Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    314
    Ödül Puanları:
    0
    canım eğer hamilelik şüphen varsa kan testi yaptırman daha iyi olur

5. ECRINIMECRINIM

ECRINIMECRINIM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşkler arkadaslar kan tahlili yaptıracağım ama korkuyorum yapcak bişey yok mecur yaptıracağım artık bu ayın bitmesine az kaldı bkalım öbür ayda olmazsam gideceğim

6. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    cnm ya bence geciktirme bir an evvel git de neyse ortaya ciksin.hem böyle kendi kendine düsünecegine ögrenmis olursun. Hersey gönlünce olsun :)

Ne olur akıl verin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. akıl verin bana nolur

akıl verin bana nolur

arkadaşlar öncelikle şimdi eşim güvenlik işine geri döndü ilk evlndiğimizdede güvenlikti ama yanımda kayınvalidem vardı geceleri korkmuyodum ama şimdi kimse yok burda tek basımayım eşimde gece güvenliğinde hastanede çalısıyo ne yapıcam geceleri oğlumla ikimiz kalıyoruz sabahı sabah ediyorum bana bi akıl verin lütfennn :(
  2. akıl veriN :S

akıl veriN :S

meraba meLEk abLAlarım siz büyükSÜnüz da ei biLİrİSiniz ve daha Geniş çapLı dÜşüNÜrSnz bn 3. sınıfa kadar marmara adsında oturDum orda olcay die birini severdim oda bni severdİk çocukLuk aşkı işte ordan taŞınDık ve şuan sakarya da oturuorzaradan 8-9 yıL geÇTİ bn ramazn bayramında adaya gttim birBİrimizİ görDk ama konuşmaDık sonra bu bnm numaramı buLmuş snra konuşmaya baŞLaDık ona karşı sevGİm...
  3. melişler nolur akıl verin sevgiliye hediye ne alınır?

melişler nolur akıl verin sevgiliye hediye ne alınır?

ilişkmiz bi kaç aylık özel bi gün fln da yok ama ben şöyle farklı özel bi hediye almak istiyorum yanına da güzel bi not veya mektup ama hediye ne alsam karar veremiyorum giysi saat tarzı bişeyler değil orjinal kendimin yapabileceği bi şey de olabilir ama kafm durdu üretemiyorum.bana fikir verirsenişz sevinirim deneyimlerinizden de olabilir
  4. ''Allah Akıl Versin'' Deyiminin Anlamı nedir ne demektir

''Allah Akıl Versin'' Deyiminin Anlamı nedir ne demektir

Allah akıl versin, deyimi, anlamı, ne demek, Allah akıl fikir versin, ile ilgili bilgiler burada melekler Genelde eskilerin kullandığı pek çok deyimden biri olan ''Allah akıl fikir versin'' günümüzde de sıklıkla kullanılır melekler :) Bu deyim akılsızca davranan kişilere akıllanmaları gerektiğini sitem şeklinde söylemektir.
  5. lütfen bi akıl veri ne yapmalıyım ?

lütfen bi akıl veri ne yapmalıyım ?

merhabalar 6 ay önce yeni bir işe başladım burada şirketin gözde bekarı arkadaş tarafından farkedilip 3 ay sonra etrafımda dolanmaya başladı ve ben dürüstlük abidesi ona doktorların çocumun olmayacağını söylediklerini söyledim baştan herşeyi bilsin istedim oda bu durumun sorun olmayacağını söyledi ikimizin arasında kalacağını söyledi ve sevgili olduk. başta herşey gayet güzeldi fakat şirkette...

Sayfayı Paylaş