ne olur ayıplamayın

çare

Yeni Üye
Üye
ne olur ayıplamayın
tavsiyelerinize teşekkürler ..haklısnız

Son düzenleme:
Bence o Is yerinden cik kendini cocuklarina ada adam akilli bir is bul ve onlara nasil iyi bir gelecek vere bilirm diye düsün. Seni kinama gibi bir niyetim yok nezmn kimin basina ne gelicek belli olmaz allah yardimcin olsun.

canım sağol ama nasıl çıkayım geçinemeyeceğim çocuklarım aç kalacak evet yalnız bir insan olmak çok zor.. çeken bilir benim ne allah katında yerim var ne toplum.

cikmadan bir is bul kendine iserse maasi bu is yerindekinden daha az olsun ama bir adamin metresi olarak yasamaktansa daha iyidir. Ileride birisinin haberi olsa o cocuklarinin kullagina gitse daha mi iyi olacak ilk önce cocuklairni düsün bu yüzden. Sana is konusundan yardim edeck arkdas cevren yok mu onalr da yardimci olsun. Birseyler yap ayril o adamdan senin icin de daha iyi olur.

Aciz ve zavallısın. Bu tavrı sürdürdüğün sürecede dahada kötü olacak ve kalacasın.

Ben o evindeki çocuklarına acıyorum. Asla böyle bir anneyi kabul etmezdim. Ha parayla kendini satmışsın ha o adamla kalmışsın inan aynı şey.

Şimdi kafanı koyacak omuz arama zamanı değil.
Sen ayrılmak istemiyorsun o adamdan. Sana değer vermeyen birinin parasıda kendide batsın. Bunu böyle düşün. Kendini değerli görmüyorsan Çocukların için birşey olduğunu unutma.

Valiliğe git Belediyeye git yardım al. Ama çalışacak kadar ayaktaysan sağlığın iyi demekki. Merak etme iş bulursun. Heleki bunun alışkanlık haline getirirsen.

Tavsiyem aynada iyice kendine bak. Sonrada çocuklarına. Onlar neyi hakediyorlar sen ne veriyorsun onlara.. Sanki onlarmı yalvardı doğmak için.

Çocuklar hangi konuya dahil olursa olsun tavrımı saklayamıyorum kusura bakma. Çocuk yaşta 7 çocuğa baktım. gençkızlığımı yaşayamadım, gezemedim, tozamadım. O karşına çıkan insanlarda çıktı karşıma. hemen ayrıldım işimden .

Şuan abla derken 10 abla daha çıkıyor ağızlarından. Hepside yüzümü ak etti. Okudular işgüç sahibiler.
Annem babam hayatta hala. Ama yoksulluk işte.bizimde kapımızı çalmıştı....
Şimdi Bin şükür halimize. Ve kendimle gurur duyuyorum..

Lütfen çocuklarını düşün. Onlarıda kaybedersen asıl ozaman UTAN.

Son düzenleme:
Sen bu kişiyle birlikte olmak istiyorsun bence iş bahane diye düşünüyorum o kadar işlerde çalışan binlerce bayan var hepside çalışmak için kendi namusundan ödün vermiyor seni kınamıyorum bi arkadaşımında söylediği gibi başımıza neler geleceğini bilemeyiz ama bu konuda kati olursan başına inan bişi gelmesi çok ufak bi ihtimal şimdi sana tavsiyem ordan çıkmadan kendine bi iş bul ve ordan biran önce uzaklaş tabi gerçekten o adamla birlikte olmak istemiyorsan...

Ablalarima katiliyorum bence siz kolay yolu secmeyi tercih etmissiniz hic zorluk cekmeden kisa yoldan yapmaya calismissiniz bazi seyleri.Sizin o adamla birlikte olmaniz sadece sizin ve o adamin sorunu degil, Patronunuz evli karisi ileride bunun acisini cekicek cocuklari varsa cocuklari cekicek, siz cekiceksiniz ama en önemlisi SIZIN COCUKLARINIZ cekicek hatta sizden nefret bile ede bilme ihtimalleri var. Bencede bir is bulup ayrilin hem o adamdan hemde o is yeriden zaten ayni anda 3 Kadini idare eden adamdan ne beklenir ki, adam demeye bile bin sahit lazim ya neyse.Sizi kinamiyorum allahim kimseye böyle bi dert vermesin,allah yardimciniz olsun

Canim,anladigim kadariyla senin couklarinin velayeti sende,tamam ee babalari sana nafaka vermek zorunda,git dava ac,simdiye kadar gecen zamanin bile nafakasini verecek mecbur buna.Nasil yani tek basina mi bakacaksin,boyle birsey kanunda yok.Bunu hallet once bu cocuklarinin hakki.Sonra kendine guzel bir is bul,ayrilamam parasiz kalirim,halim daha kotu olur,sokaklara duserim dersen ,once isini bul sonra ayril.Allah bagislasin cocuklarini sana.Annem vefat etti demissin,Allah rahmet eylesin.Annenden kalan hicbir seyin yok mu?Ara,arastir yap bir seyler,ayakta durmak zor olabilir fakat durmak zorundasin.Boyle bir yere varamazsin.Sende biliyorsun bunun sonu yok.Kirami odeyemem demissin baska yerden alacagim parayla,daha kucuk bir eve cik,valiye git,fakirlik karti al,gorus vardir bir seyler yapacak mutlaka vardir.

Geri