gebe
  1. ÇİLeM

ÇİLeM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ne olur bana yardim edin

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ÇİLeM tarafından paylaşıldı.

eşimin ilgisini nasıl çekebilirim eşimin dikkatini nasıl çekebilirim ben almanyadan cok büyük sorunum var esim türkiyeden son zamanlarda cok zitlasmaya basladik her ikimizinde ayri ayri sorunlari var piskolojimiz cok bozuldu ama en büyük sorun esimin bana karsi soguk olmasi artik SIK SIK görüsmek istemiyor msnde beni görmemek icin cok bahane buluyor hayatinda birimi var diyorum yok diyor iliskimiz hakkinda konusmak istedigimde üstüme gelme deyip aramizda duvar örüyor kendine göre iliskimiz cok normal bana göre sorun var ama anlamakta zorlaniyorum offfffff kafam cok dolu biktim artik bu hayattan bana akil verin ne olur kendime nasil cekebilirim esimi sabrimda kalmadi korkularim cogaldi onu cok seviyorum kaybetmek istemiyorum ama hep benmi anlayis göstermem lazim söylermisiniz

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    cnm .çok kafana takma her ilişkide böle çalkantılı dönemler olur belki bi sorunu vardır anlatamıyodur sen genede sabırlı davranıp beraber konuşup çözmeye çalış geçiçi bi dönemdir inşlh allah yardımcın olsun..

3. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım kıyamam sana.. erkekler biz kadınlar gibi olmuyo yani hayatlarında bişeyler yolunda gitmiyosa mutlaka özel ilişkilerinide yansıtıyolar bunu kafaları cok cabuk karısabiliyo ayrıca ayrı olmanın etkisi cok tabi yani birbirinize uzak olmanız bu durum en yakın zamanda sonlanır kavuşursun inşallah yani sabırlı olursan bu durum gecici olabilir

4. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bence senin sana soguk davranmasinin sebebi aranizdaki mesafeler o türkiyede sen almanyadasin belkide artik senin yaninda olmak istiyordur ne kadar bekledi bilmiyorum ama beklemektende bikmis olabilir belkide senin yanina hic gidemeyecegini düsünüyor ve bundanda cok rahatsiz oluyordur cnm sen esine bir süpriz yapsan onun yanina gitsen böyle bi imkanin yokmu aranizda ki sogukluk kalkar bence allah yardimcin olsun cnm

5. <Бланэ> '_' <ßlan€>

<Бланэ> '_' <ßlan€> Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  6. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım seni anlıyorum ama biraz ılımlı yaklaş, yani eğer ılımlı yaklaşırsan tatlı dille o zaman bak nasıl güzel konuşma ortamı sağlarsın. mesela msnde görüştüğünüzde sorunlardan bahsetme heyecanlı konuş başka şeylerden bahset tatlı dilli ol , yani problemlerinden arındır onu, bak o zaman nasıl herşey değişiyor...

7. martyr

martyr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım çok üzüldüm bana kalırsa hiç msn e falan çağırma arama etme aynı duyguları ona yaşat..

8. ebe melek

ebe melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    allah kavusdursun cnm benim ya insallah araniz iyi olur hep:D

9. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    katılıyorum sende msne falan çağırma arama sorma

10. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bence en yakın zmanda biraraya gelmelisiniz

11. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    canım biraz düşme peşinee fazla sıkma ama fazlada rahat bırakma öncelikle şunu unutma gitmek isteyen gider ..olumsuz düşünme olumlu düşün bırak biraz o seni kovalasın ..herşey gönlünce olsun canım..

12. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence onunla konuştuğunda bir dahaki seferde sorun varmış gibi yapma, onu ne kadar özlediğini, yeni aldığın elbiseleri vs göster yani biraz şirinlik yap, bazen erkeklerin hoşuna gidiyor

13. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    onun sana yasatigi duyguyu sende ona yasat esin icin degerliysen hemen fark edicekdir ve kendini toparllayip sana bence sorunun anlatir

14. acum

acum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm yaa üzüldüm ama pek üstüne gitme erkek milleti ne kadar değer verirsen üzerine düşersen okadar kendini ağırdan alır.benim tavsiyem biraz ilgisiz davran kafaya taktını beli etme umarım düzelir k.i.b

15. megara

megara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Bence çok fazla üstüne gitme hatta çok soru sorma o seni merak eder bu sefer.çünkü nasılsa onu çok sevdiğini biliyor olmalı senden vazgeçecek değil ya.aranızaki mesafe ufacık bi sorunun bile büyümesine neden olmakla beraber yanındayken tartışılmayacak şeylerden bile tartışma çıkarabilirsiniz kendinize.bir de erkekler mesafelerden daha fazla etkileniyor sanırım.çok üstüne gitme sen yine.sorunlardan bahsetme.en yakın zamanda halledersiniz inş canım

ne olur bana yardim edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardıma ihtiyacım var bana yardım edin lütfen

Yardıma ihtiyacım var bana yardım edin lütfen

Ben açmak istediğim konudaki resimlerin boyutlarını ayarlayamıyorum,ya çok büyük oluyor yada küçük bu konuda bana yardımcı olurmusunuz.
  2. ne olur bana yarim edin caresiz kaldim

ne olur bana yarim edin caresiz kaldim

esimle aramdaki mesafeyi bi türlü kapatamiyorum 4 yil oldu evleneli ama hala bana uzak ben onun icin elimden gelenin en iyisini yapmaya calisiyorum hatta hic bir kadinin yapmica seyi bile yaptim ne mi?esimin eski sevgilisinden bir cocugu var ve hic görmemisti onun üzülmesine dayanamadim ve gittim kadini buldum cocugu göre bilmek icin konustum bunu sadece esim icin yaptim ve söyle düsündüm...
  3. ne olur bana dua edin yalvarırımmm.........

ne olur bana dua edin yalvarırımmm.........

kızlar benim adet günlerim ve içim de değişik bi mutluluk var hamileymişim gibi ne olur bana dua edin mutluluğum bitmesin ve hamile kalayım..defalarca rüyamda bebişimin olduğunu gördüm ve o heyecan o mutluluktan günlerce kurtulamadım:uhu: benimle evlenen bütün arkadaşlarımın bebeği oldu kendi mi çok yalnız hissediyorum.bütün kalbimle yüreğimle dua ediyorum benim gibilerine de..dua edin benim...
  4. bana yardım edin ne olur...ailesi beni istemiyo

bana yardım edin ne olur...ailesi beni istemiyo

mrh. Arkadaşlar ben nerden başlıycağımı bilemiyorum o kadar zor durumdayım ki ne olur bana yardım edin.arkadaşlar ben özel bi hastanenin muhasebe bölümünde çalışıyorum.hastAnenin sahibinin oğlunu seviyorum iki yıldır beraberiz.o benim ilk gözağrım ilk aşkım herşeyim o kadar çoooook seviyorum ki onu bugün tam 216 günlük asker.tüm hastane biliyor herkes konuşuyor o kadar çok yıprandım ki ama ben...
  5. Icim darariyor kizlar, bana yardim edin......

Icim darariyor kizlar, bana yardim edin......

:cry:Kizlar sevdigimden ayriyim yine, icim darariyor ne yapacagimi bilmiyorum sürekli kendime bir meskale ariyorum ve cok yoruluyorum Acaip mutsuzum Bana ne tavsiye edersiniz? Zikir, dua, hobby vesayre.... Simdiden Allah c.c. sizden razi olsun

Sayfayı Paylaş