ne olur bana yardim edin

canım biraz düşme peşinee fazla sıkma ama fazlada rahat bırakma öncelikle şunu unutma gitmek isteyen gider ..olumsuz düşünme olumlu düşün bırak biraz o seni kovalasın ..herşey gönlünce olsun canım..

bence onunla konuştuğunda bir dahaki seferde sorun varmış gibi yapma, onu ne kadar özlediğini, yeni aldığın elbiseleri vs göster yani biraz şirinlik yap, bazen erkeklerin hoşuna gidiyor

onun sana yasatigi duyguyu sende ona yasat esin icin degerliysen hemen fark edicekdir ve kendini toparllayip sana bence sorunun anlatir

cnm yaa üzüldüm ama pek üstüne gitme erkek milleti ne kadar değer verirsen üzerine düşersen okadar kendini ağırdan alır.benim tavsiyem biraz ilgisiz davran kafaya taktını beli etme umarım düzelir k.i.b

Bence çok fazla üstüne gitme hatta çok soru sorma o seni merak eder bu sefer.çünkü nasılsa onu çok sevdiğini biliyor olmalı senden vazgeçecek değil ya.aranızaki mesafe ufacık bi sorunun bile büyümesine neden olmakla beraber yanındayken tartışılmayacak şeylerden bile tartışma çıkarabilirsiniz kendinize.bir de erkekler mesafelerden daha fazla etkileniyor sanırım.çok üstüne gitme sen yine.sorunlardan bahsetme.en yakın zamanda halledersiniz inş canım

Canım acaba sana kızdığı bi olay oldumu bu yakınlarda belki ona tepki veriyordur.Hatanı anla flan diye çok üstüne düşme eğer sorun ondaysa o anlıycaktır bu tavırlarını bırakacaktır umarım.Allah yardımcın olsun canım inş. hayatında senden başka bi 3. yoktur .Sen yinede çok üstüne düşme sana tavsiyem..

canımmm kaygılarını belli etme belkide gerçekten fırsat bulamıyodur seni çok iyi anlıyorum farklı şehirlerde olduğunuz için bi başkası ihtimalini düşünmen çok normal ama bence üstüne gitme yanına gitme imkanın yok mu???inşş düşündüğün gibi değildir

Geri