ne olur bana yarim edin caresiz kaldim

gül&naz

Yeni Üye
Üye
ne olur bana yarim edin caresiz kaldim
esimle aramdaki mesafeyi bi türlü kapatamiyorum 4 yil oldu evleneli ama hala bana uzak ben onun icin elimden gelenin en iyisini yapmaya calisiyorum hatta hic bir kadinin yapmica seyi bile yaptim ne mi?esimin eski sevgilisinden bir cocugu var ve hic görmemisti onun üzülmesine dayanamadim ve gittim kadini buldum cocugu göre bilmek icin konustum bunu sadece esim icin yaptim ve söyle düsündüm bundan sonra bana daha iyidavranicak güzel söz sevgi gösterecek diye ama degisen hic bisey olmadi nereye gidiyorsun dedigimde sanane gezmeye sanami hesap vericem ve küfür icerikli sözler duyyorum ve ben artik gercekten cok yoruldum sürekli fedakarlik yapmaktan karsilik alamamaktan simdi siz söyleyin bana daha ne yapayim 2 cocugum var birakip gideyimmi yoksa mücadeleye devammi edeyim ve biz severek evlendik birbirimizi cok seviyorduk bende degisen bisey yok sözde ondada ama ben sevgi göremiyorum ne olur yardim edin caresiz kaldim

of canım seninki benden de kötü olmuş bizde aynıyız eşim hep kırıcı kelimeler kullanır ve üstüne bi de aldattı ve ben benimde 1 oğlum var ve oğlum için mücadeleyi seçtim

peki o eski sevgilisiyle görüşüyo mu sen çok büyük bi fedakarlık yapmışsın canım ben bunu yapamzdım

allah yardimcimiz olsun ne diyeyim ben 1 haftalik evli idim aldatilmaya basladim ama simdi yapmiyor yada ben öyle biliyorum eski sevgilisi ile görüsmüyorlar ama gecen gün kadin bi sekilde esimin numarasini bulmus ve ayrica kadin evli hos ben cok evli ama aldatan kadin gördüm inanin cok caresizim bunalima giriyorum sürekli agliyorum esimle konusmak istiyorum ama sürekli beni susturuyor tersliyor neden böyle yapiyorsun dedigimde sen yaptiriyorsun diyor yani acikcasi esime söz anlatamazsin hep kendi hakli ve dogru

Abla ne yalan söyliyeyim, durumun kolay degil...

Ve acikcasi kendi acimdan, sözlerin bittigi noktadayim, ama allah kimseye tasiyamiyacagi yükü yüklemezmis abla.

Simdi biz ne dersek demesi kolay olacak, sahsen ben böyle bir durumda, düsünmem bile, bosanirim abla.
Seni aldatmis, sana söz hakki tanimiyor, sürekli kendisini hakli buluyor..vs
Ben sahsen katlanmam abla, elbette bekara kari bosamasi kolay olur derler, büyük konusmim ama...

Gel gelelim cocuklarim icin diyeceksin, cocuklar bu durumdan, yani annelerinin mutsuz olmasindan dahami mutlular saniyorsun??

Bizim kullugumuz SADECE YARADANA abla, kendini allahin baska aciz olan bir kuluna ezdirme, tmm bosanmiyorsan bile, pesine düsme, NEDEN, NIYE, NEREYE vs sorma, soguk ol...

Alismis kudurmustan beterdir abla, nasilsa ne yaparsam yapim, karim hep pesimde düsüncesi sarmis esini belli...

Ama herseye ragmen unutma ltf, bu dünyada cekilen her cile, imtihandir, ve imtihanin mükafati diger tarafta büyük olur abla :)

Hersey rabbimden :)

Allah kolaylik ve Sabir versin sana...

Saglicakla kal :) :kiss: :6:

Allah kolaylık versin arkadaşım. Çok zor gerçekten durumun.
Eğer gerçekten bir sevgi varsa kurtarılabilir birşeyler de vardır mutlaka.
Ama bunu eşin de istemeli tabii ki.
Eşimle konuşamıyorum tersliyor diyorsun. Acaba konuşurken ses tonun yaklaşımın nasıl.
Mesela konuşmak için onun mutlu olduğu bir zamanı yakalasan.
İmkanınız varsa birlikte bir psikoloğa gitmeyi teklif etsen, nasıl karşılar bilemiyorum ama.
Boşansam mı diyorsun? bir yandan da çocuklarını düşünüyorsun.
Asla biz sana boşan ya da boşanma dayan diyemeyiz. Sadece aklımıza gelen birkaç öneri verebiliriz.
Mutsuz bir aile ortamında çocuklar ne kadar mutlu ve sağlıklı gelişebilir ki.
Mesleğin var mı çalışıyormusun bilmiyorum ama boşandıktan sonra hayatın nasıl olacak falan filan bunlar da önemli tabi ki.
Allahım yardımcın olsun arkadaşım.
Bol bol dua et. Rabbim kabul eder inşaallah.

Canim ya cok karisik bir durum,senin iki tane cocugun var esinin sevgilisinden bir cocugu daha var.Ve bu durumda ister istemez esin,cocugu ile ve dogal olarak eski sevgilisi ile gorusecek,sadece cocugu gorse bile cocuk ile ilgili olan sorunlari mecburen bereber cozecekler.Aslinda bosanmakta care mi bilmiyorum,yine de hasta bir iliskiyi yurutmektense son vermek daha mantikli.Cocuklar aile ici problemlerden daha cok etkileniyorlar,Allah yardimcin olsun.Onlari saglikli bir ortamda buyutmeye calis.

öncelikle rabbimm yardımcın olsun.ben 8 senelik evliyim ve çok kötü badireler atlattım çıkmaza girdim akıl alacak bir insan bulamadım aileme söylesem beni tutacak onun ailesine söylesem onu tutacak tarafsız fikir alabilmek içn psikiyatra gittim anlattım tek cümleyle boşan dedi.1 oğlum var 6 yaşında.boşandıktan sonra eşimin yapacakları aklıma geldikçe deliriyordum ve çok ciddi bir tedevi gördüm.işi artık oluruna bıraktım ve şuan iyiki oğlum düşünmüşüm diyorum çünkü benim annemle babamda ben 17 yaşındayken boşandılar bak ben 17 yaşındaydım ve ailemin boşanmasını kabullenemedim çocuklarının yaşı küçükse ve sorumluluk alabileceksen boşan ama büyüdüklerinde boşanmaya kalkarsan çocuklar herşeyi daha net anladıkları için daha fazla etkilenecekler sen buevlilik için değil çocukların ve kendin içn yaşamalısın hayatı rabbimin hiçbir yolu çıkmaz deil sen ona dua et sabır et derim rabbim bol bol sabır versin inşallah

seninkide kötü durummus ya :S cok üzüldüm adına gerçekten..
çok sevdiğin için hala fedakarlık yapıyosun ama karsılık alamıyosun cok kötü bir duurm :S
belki kaybttiği zaman senin değerini anlar he?
tehdit et belkide bosanalım de :S

Geri