ne olur bana yarim edin caresiz kaldim

senin derdini en iyi ben biliyorum ama ne desem bos erkek milleti bi dedigi bi dedigini tutmuyor iste bi bakiyorsun iyi bi de bakmissin kötü
ama kesinlikle bosanalim felan deme yani tehdit etme derim ben kendini kücültürsün yani durumunu biliyorum eger öyle dersen oda cik git derse sonra ne olacak ne yapacaksin bunu düsündünmü hic
önceden düsün ona göre hareket et hakimizda hayirlisi sende biliyorsun benim durumu farkimiz neki allah yardim´cimiz olsun ama handancanin dedig gibi tarot baktirdim ve sabirli olacagim en sonunda beni anlayacak???????????

ayrılmaaaaaaa

ayrılma madem severek evlendınız, ıkı cocugun da var,
sadece sadık kal fakat ona deger verdıgını bellı etmei saygısızlık etme sakın tabı yanlıs anlasılmasın, sadece o sekılde davrandıgı ıcın ondan sogudugunu bellı et.. ınsallah duzelır, duzelmezse de kendınıze cok buyuk haksızlık edıyorsunuz demektır, acı cekmeyın derım ben, tabı kolay degıl yasayan bılır, bır ılıskıyı ve severken silip atmak mumkun degıl..
ama 3 gunluk dunya kendınıze bu kadar ezıyet edılmesını ve bu kadar hıce sayılmayı kabul etmeyın. cunku bı sure sonra bu sızın yasam tarzınızı hayata bakısınızı etkılıyor, kendınızı hep degersız sanıyorsunuz, baskasına bagımlı, ve mutsuz...

mesajini simdi okudum ve inan cok üzuldum,,,,peki suan nasilsniz hep aynimi degistimi?evlilikler kolay biter canim,ama önemli olan o evliligi o yuvayi bozmamak,cocuklarin icin mücadele et dayan....allah buyuktur canim,herzaman iyi nin sabredenein yaninda olacak canim,,,slmlar

canim allah yardimcin olsun cok zor gercekten yasadiklarin ama 4 yil olmus artik onu iyi taniyosundur ters cevaplar gelecekse eger susmayi dene aranizdaki o sogukluk kalkmadan oda sende birbirinizdeki kusurlari gormekten baska bisey gormezsiniz ama sunu unutmaki hisler karsiliklidir sen ona karsi ne hissedersen oda sana karsi onu hisseder allah yardim ettisin cnm ama sunuda soyleyim kendini hic bi zaman ezme sen ezersen kendini o zaman ezilirsin

Geri