gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ne olur cevaplarınızı bekliyorum gerçekten hamile miyim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

üsttede yazdığım gibi....

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Arkadaşım hamile olup olmadığını biz bilemeyiz ki nitekim detaylı bilgide vermemişsin herhangi bir test yaptınmı regl tarihin geçtimi belirtiler varmı bunları yazarsan konu ile ilgili daha sağlıklı cevaplar verebiliriz:)

3. ilyada

ilyada Forum Okuru

adetlerim 3-4gün önce gelir mesela nisan 18.de mayısın 14ünde oldum. göğüslerim ağrıyor kabızım kasıkbel altı sancılarım var midem bulanıyor halsizim ayaklarım ağrıyor. 4-5 gün önce test yaptım çift çizgi çıktı ama biri silikti. vücutsıcaklığımdada yükselmeler var acaba hamile miyim?

MaWiM bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

En doğru yanıtı reglin birkaç gün geçtikten sonra yaptıracağın kan testiyle öğrenebilirsin, biz burdan ne desek boş..Allah hayırlısını versin..

5. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    idrar testleri yanıltıcı olabiliyor en iyisi kan testidir. bendede geçen sene ikincisi silik çıkmıştı kanda baktırdım negatif çıktı

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Gebeliğin ilk günlerinde ikinci çizgi silik çıkar büyük olasılıkla hamilesin yinede tam olarak emin olmak istiyorsan kan testi kesin sonuç verecektir.

7. ilyada

ilyada Forum Okuru

dün kadın doğum uzmanına göründüm hamileyim :)

Asena_Sule bunu beğendi.
  8. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    hayırlı olsun ozman ilyada :)

9. ilyada

ilyada Forum Okuru

hiç bu kadar huzurlu mutluluk yaşamamıştım hepinize çok teşekkür ederim :)

Asena_Sule bunu beğendi.
Ne olur cevaplarınızı bekliyorum gerçekten hamile miyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cevaplarınızı bekliyorum!

Cevaplarınızı bekliyorum!

Selam kızlar, ben hamile kalmak istiyorum yeni başlıyoruz denemelere. Bi an önce olsun istiyorum galiba :) sabırsız biriyimdir. Yumurtlama dönemime daha çok var. Adetim çarşamba günü olacak adet olana dek hamile kalma ihtimalim çok mu düşük ya da adet öncesi haftada hamile kalan meleklerimiz oldu mu? yardım ederseniz sevinirim.:utan:
  2. Başbakanın Görevleri nedir cevap bekliyorum!

Başbakanın Görevleri nedir cevap bekliyorum!

Başbakanın Görevleri nedir Madde Madde yazarsanız çok daha iyi olur arkadaşlar, bilgiler için şimdiden sağolun varolun.
  3. hamile miyim?? kızlar yardım ne olur

hamile miyim?? kızlar yardım ne olur

benimde adetime yaklaşık 1 hafta var mide bulantım olmaya başladı tuvalete çok gitmeyen bir insanım ama sık sık çıkmaya başladım.uyku hali oluyor.duygusallıkla bir alakası var mı bilmiyorum ama üzülmeye değmeyecek şeylere ağlıyorum.Test yaptım 3-4 gün önce negatif çıktı...Kan testi mi yaptırmam gerek ve göğüslerimin ucuna dokunduğumda biraz acıyor.Adet günüm yaklaştığında bunların hiçbiri...
  4. hamile olayım ne olur

hamile olayım ne olur

Arkadaşlar merhaba 6 senelik evliyim 3 aydir bebek istiyoruz ve gün aşırı ilişki oluyor fakat gebe kalamiyorum doğum kontrol ignesi kullandım 1 sene oldu birakali hemen kalabilirmiyim bilginiz varsa paylasin lutfen birde ramazanın güzel gecelerin hurmetine dua edin bu ay tutmus olsun şimdiden tskler
  5. acil cevap arıyorum hamile miyim??

acil cevap arıyorum hamile miyim??

merhabalar ben gizem. 19 yasındayım. nisanlımla 7 temmuzda ılıskıye gırdık. ben hazıranın 6 sında adet olmustum en son. ılac kullanıyodum ve temmuz baslarında bırakmıstım ama hala adet gormedım. bugun kan testi yaptırmaya gıttık nısanlımla 0.1 cıktı beta hcg. erken mı yaptırdık. hamıle olma olaslgm vr mı? kasık agrılrm var her gun. ayakta duramıyorum. bunlar psikolojık mı? lutfen yardımcı olun :((

Sayfayı Paylaş