gebe
  1. ESİNKADİR

ESİNKADİR Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    146
    Ödül Puanları:
    43

Ne Olursa Ne Olur?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında ESİNKADİR tarafından paylaşıldı.

su içmezsem kururum sevilmezsem solarım vs vs vs gibi saçma ya da mantıklı aklınıza ne gelirse artık, maksat eğlenmek olsun :D:D:grouphug:

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Eşim ve çocuklarım olmazsa yaşayamam....

3. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    mawimm seninkinden birine katılabiliyorum malesef..... kocam olmazsa yaşayamam ama bebeğim olunca aynısını kopyalayabilirim mawimmm kopyacı demezsin umarım....

şerefim ve namusum olmazsa ben ben olamam..

MaWiM bunu beğendi.
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Elbette inşallah olur ve sen tekrar gelip aynı konuya bebeğinide yazarsın canım:)

*EYLÜLMEHMETUTKU* bunu beğendi.
Ne Olursa Ne Olur? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Astim nedir neden olur

Astim nedir neden olur

Astim 1 lt. suya 1 tutam Mersin yaprağı veya ısırgan konur ve 10 dk. kaynatılıp demle- nir ve süzülür. Günde 8-10 çay bardağı, şekersiz olarak içilir. 1 lt.sıcak suya 5 yemek kaşığı Isırgan otu konur, 5 dk. sonra süzüp günde 8-10 bardak şekersiz içilir.
  2. Kayahan - Neler Olur Neler

Kayahan - Neler Olur Neler

Senin gibi yarim olsa Bırakırım bu işleri Azıcık talihim olsaymış Ne anlarsın bu hayattan Halbuki sen benim olsan Neler olur neler neler olur bilsen Kaçarız senle biz Afrika'ya Bulamazlar bizi bulunamayız İzimizi bulsalar yine kaçarız Kaçarız senle biz Amerika'ya
  3. Muro spiker olursa ne olur?

Muro spiker olursa ne olur?

Muro:-Ben metropol tilkisi Muro ve yanımda yardımcım Çeto ile birlikte size bu maçı anlatarak sizi metropol hayatının kaygılarından uzaklaştırmaya çalışacagız. -Eee... Çeto sence kim yener. Çeto:-Valla başkanım...eee... Muro:-Tamam kes Çeto maç başlıyor. Maç anında... Muro:-Emperyalist Ronaldinho metropolün baskılarını maniple etmiş şekilde Messi'ye pas atıyor. -Messi metropol tilkisi...
  4. Kanser Nedir  neden olur?

Kanser Nedir neden olur?

Kanser Nedir Kanser Nedir Nasıl Oluşur Hakkında Bilgi Çağımızın amansız hastalığı olan kanser hastalıığnın nedenlerini ve nasıl oluştuğunu bu yazımızda konu alıyoruz Melek'lerim. Organizmada meydana gelen ve hücreleri kontrolsüz büyüyen kötü huylu tümörlere verilen isim olan kanser, genellikle kontrolden çıkan hücrelerin sürekli çoğalmalarıdır. Kanser nasıl oluşur Kanserlerin yaklaşık...

Sayfayı Paylaş