gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Ne OLurSa OLSuN SevgiLim KaLacakSıN...

Konu, 'Çöplük' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Ne OLurSa OLSuN SevgiLim KaLacakSıN... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sana Ne Oldu Sevgili?

Sana Ne Oldu Sevgili?

Sana Ne Oldu Sevgili? Sana neler oldu sevgili? Kendi içinde kaybolur mu insan? Sen bile artık arasan, kendini bulamazsın. Her sabah aynı güne uyanmak nasıl bir duygudur, bilir misin? Kendini tekrar eden, takılmış bir plak gibi, hiç durmadan tekrar eden bir aşkın ortasında kaldım. Seninle çevrelenmiş, birbirini bozulmadan takip eden bu yaşam, beni öldürebilir! Seni olduğun gibi kabul etmemi...
  2. hamile olayım ne olur

hamile olayım ne olur

Arkadaşlar merhaba 6 senelik evliyim 3 aydir bebek istiyoruz ve gün aşırı ilişki oluyor fakat gebe kalamiyorum doğum kontrol ignesi kullandım 1 sene oldu birakali hemen kalabilirmiyim bilginiz varsa paylasin lutfen birde ramazanın güzel gecelerin hurmetine dua edin bu ay tutmus olsun şimdiden tskler

Sayfayı Paylaş