gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ne olursun Git(me)... gitmeeeeeeeeeeeeeee

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Ne olursun Git(me)... gitmeeeeeeeeeeeeeee konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gİt.......... Me

Gİt.......... Me

GİT.......... ME Gitmelisin... Yüzünü bir daha dönmeden gitmelisin... Ardına ve arkanda bıraktığın bana bir daha dönmemek üzere gitmelisin.... Bu güne kadar seni görmediğim bir gün olmamıştı... Her gördüğüm an daha çok özlüyordum seni... her gördüğümde içime biraz daha işliyordun... sensiz nefes alamayacağımı düşünüyordum... görüşemediğimiz iş saatlerimizde sesinle avunuyordum.....
  2. Meme ağrısı neden olur?

Meme ağrısı neden olur?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Adete bağlı meme ağrısı neden olur?

Adete bağlı meme ağrısı neden olur?

Meme ağrısı (mastalji) her yaş kadında görülebilen bir belirtidir. Meme ağrısını adete bağlı ve adete bağlı olmayan diye iki şekilde ele almak gerekir. Her ikisinin de tedavisi mümkündür. Her iki tip ağrı tek memede, her iki memede birden veya memenin sadece bir bölümünde olabilir. Meme ağrısı tek başına nadiren meme kanseri belirtisi olmakla beraber yine de doktora gitmek ve ağrının nedenini...
  4. Memede Kist Neden Olur ?

Memede Kist Neden Olur ?

Meme kistleri ..Mutlaka her bayan bu rahatsızlıkla karşılaşmıştır.Meme kistleri içinde sıvı bulunan keseciklerdir.Bazen kendini küçük bir ağrı ile gösterirken bazen kendiniz tesadüfen elinizle hissedebilirsiniz.Meme kistlerinin çoğu iyi huylu olsada bir çok bayan bu kistlerin knser yapıp yapmadığını merak ediyor.Meme kistleri nedenleri,meme kistlerinin tedavisi hakkında tüm detaları...
  5. Meme egzaması nedenleri ve tedavisi

Meme egzaması nedenleri ve tedavisi

Cilt iltihabından biridir egzama.Vücudun her bir bölgesinde görülebilir.Ellerde ,kulaklarda,kollarda,ayakta,yüzde gögüste.Kaşıntısı tatlı tatlı olsada ilerleyen dönemlerde kişi için çekilmez bir hal alabiliyor.Heleki uluorta kaşıyamıyacağınız bir bölge de ise.Meme egzaması bayanlarda görülen cilt hastalıklarından biridir.Meme başında mantar olması egzamayı ortaya çıkarır.Meme egzaması...

Sayfayı Paylaş