gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ne öyle ne böyle

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

gerçekten söyledikleriniz doğru olabilir.suçlamıyorum kimi kadınlar var ki evli bekar fark etmeksizin erkeklere işve cilve yapıp sonra hiçbir şey yokmuş gibi davranan.belki erkekler değil de kadınlar korkutuyordur bizi.hangi hareketi neden yaptıklarını bilmek ben hiç tahammül edemedim sevdiğim birinin başka bir kadına bakmasına oturup saatlerce ağladığım olmuştur.ben de çokkavga ettim inana sunları yazarken de ağlıyorum .sıkıntımı geçirecek birşey bulmak için erkekler neden başka kadınlara bakar diye yazdım ben kimseyle çıkmadım fazla romantik gelebilir.tek sevdiğim eşim olsun istedim hep öyle dua ettim şimdi o baktımı derin yaralar açılıyor kalbimde ne kadar doğal normal de deseler inanmak gelmiyor içimden güzel görür bakarsın eyvallah ama baştan aşağı süzüp orasına burasına bakması yerlebir ediyor insanı ben de erkeklerin bunu anladığını sanmıyorum.
    evet tabiat olabilir yaratılışta da vardır.ama bunu siz güzele bakmak sevap diye vermiş olsaydı allah .bir kere baktın en ince ayrıntısına kadar değil tabi allah korkusuyla gözünü ondan çevir diyor allah zorlama yok böyle yapanın kalbi imanla dolar altından ırmaklar akan cenetler vadedilmiş yapabilene tabi ki

allah razı olsun yazdıklarınızı okuyup içtenlikle yazdığınızı düşünerek ben de kendi derdimi paylaştım.

ne öyle ne böyle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neden böyle söylemiş?

Neden böyle söylemiş?

MUTLU bir evlilikleri olan kadın ve kocası uzun zamandır gitmedikleri köylerine gitmeye karar vermişler. Tatil zamanı geldiğinde tüm hazırlıklarını tamaladıktan sonra yola çıkmışlar. Ne varki şansları pek yaver gitmemiş ve o gün hava yağmurlu imiş. Uzun ve youcu bir yolculuktan sonra köylerine ulaşmışlar ve otobüsten inmişler. Otobüs yola devam etmiş ve köyün biraz ilerisindeki köprüden...
  2. ...aşk sen neymişsin böyle...

...aşk sen neymişsin böyle...

AŞK SEN NEYMİŞSİN BÖYLE... NASIL BİR AŞIKSINIZ ANTRENÖR: Geleceğinizin güvende olmasını mı istiyorsunuz? Çevrenizdeki insanların sizinle aynı düzeyde olmasını mı istiyorsunuz? Bu durumda siz ilişkinizi 'bir takım' olarak görüyorsunuz. Aşka aslında çok da inanmıyorsunuz. Aşkı ve ilişkiyi çıkarların uyumu olarak niteliyorsunuz. Sevgilinize sürekli taktikler veriyorsunuz....
  3. neden böyle oldu acaba

neden böyle oldu acaba

kızlarr merhabba ben halime 2 aydaan beriregll olmuyordum bu ayın 13de regll oldumm ve 3 gün önce bitti kızlaarr sizden bi konuda yardım bekliyorum....3gün önce reglim bitti.ve bugün sabah midemin bulantısı ile uyANDIM KARNIM AGRIYOR MİDEM BULANIYORDU.VE dahala devam edio çok korkuyorumm çıkaramıyorum ve çok büyük sorunları hastalıkkları varmışş lütfen böyle bi durum yasayan varsa yardımcıolunnn
  4. neden hep erkekler böyle

neden hep erkekler böyle

Öncelikle Günaydın. benim sorum neden hep erkekler böyle

Sayfayı Paylaş