gebe
  1. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83

Ne rezilim yaa :D

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında RefRa tarafından paylaşıldı.

Ne kadar salakça bi duruma düşmüştüm yaa gülmekten ölürdünüz görseydiniz hahaha Baya oluyo benim bi hocamın ayakkabı dükkanı var converse almaya gitmiştim. Gri alcaktım 2 tane model verdi bana hocam ben birini aldım giycem ama ayakkabıda bi gariplik var aldım sağ ayağıma giyorum :haha: ama bi değişik geldi bana acaba ters mi giydim diyorum içimden :D:D Sonra giydim ben bunu bi değişiklik var çözemiyorum ayakkabıda da var bi gariplik o yüzden ilk anda çözemedim ne olduğunu :hhh: Ama sonra anladım ayakkabıyı ters giymişim hahaha hoca bana sol tarafınkini vermiş ben sağa geçirdim ayakkabıyı alışkanlık :hhh: Çok rezil bi durumdu yaa çok utanmıştım. Ama ayakkabıda da bi sorun vardı bu bi kesin yoksa ben onu ters giymezdim :D:D Çocukluk işte :hhh:

SadmiN bunu beğendi.
  2. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    olur olur böyle şeyler :puha:

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    ters giymekte iyiymis.

Ne rezilim yaa :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu ne yaaa

bu ne yaaa

sevişmek öpüşmek sanat vs. vs... ÖPÜŞMEK NE Kİ, DAHA ÖNCE SEVİŞTİM! “GÖLGESİZLER”DEKİ ROL ARKADAŞI HAKAN KARAHAN’IN “BEN KADINLARI ÜST DUDAKTAN ÖPERİM. AMA TAİES YÜZÜNÜ ÇEVİRİNCE ALT DUDAĞI GELDİ, DONUP KALDIM” AÇIKLAMASIYLA DİKKAT ÇEKEN TAİES FARZAN, YAŞANANLARI ANLATTI. “Gölgesizler” filminin yıldızı Taies Farzan iddialı: Alt dudak üst dudak fark etmez Bu benim ilk öpüşmem değil...
  2. Ben ne yapacagim yaaa???

Ben ne yapacagim yaaa???

Günaydin Arkadaslar, icim doldu hat da tasiyor desem daha dogru olur size ihtiyacim var su an. Nisan 2010 ben birini tanidim hat da ruh ikizim desem daha dogru olur. Cok iyi anlasiyorduk onunla ikimizde ciddi düsünüyorduk..ikimizde bu yasimiza ayni seyleri yasamiz iki insaniz. Onun yasi 32 benim yasim 30..Ben dedim ona ben cok yalnizim diye aynisini da o da dedi..tamam dedim. Sonra bulusmalar...
  3. Bu akıntıların sebebi nedir yaaa ?

Bu akıntıların sebebi nedir yaaa ?

Ben evli bi genç kızım.eşimle ilişkiye girmiştik eşim ters ilişki istedi bende kırılmasın diye mecbur yapmak zorunda kaldım.ama ilişkiden sonra bende hem anüsten hemde vajinadan akıntı gelmeye başladı.nerdeyse hergün duş alıyorum.akıntının rengi sarı ve yeşil geçenler kasıklarım ağrımaya başlamıştı o ağrılar başladıgında akıntılarım dahada çoğaldı bunun sebebi ne olabilir ?.hasteneye gittim...
  4. Sizce En Rezil Anlar Nelerdir

Sizce En Rezil Anlar Nelerdir

Evet melekler sizce en rezil olduğumuz anlar desem farkında olmadığımız dalgın olduğumuz,rezil olduğumuz o anlar gerçekten bittiğimiz andır dediğimiz neler var

Sayfayı Paylaş