Ne sIklIkta iliskiye girmek gerekiyor???

BALIMIZ

Yeni Üye
Üye
Ne sIklIkta iliskiye girmek gerekiyor???
ilişkiye girmek iliskiye girmek ayakta ilişkiye amdan girme
Merhaba arkadaslar bende araniza yeni katildim.Yaklasik 2 senelik evliyim ve 3 ay onde calismalara basladik,bu dorduncu denememiz oldu bu aydanda umutlu degilim ama hayirlisi allahtan...Benim bi sorum olucak bu zamana kadar yumurtlama doneminden bi gun once ve bi gun snr iliskiye girilmesi gerektigini biliyordum.Ama gecen gun baska bi nedenden dolayi doktora gittigimde bebek dusundugumuzu soyleyince gun asiri girmemiz gerektigini soyledi.Benim adet donemim 28 gunde bir yani yumurtlamam 14.gune denk geliyor doktor 10 12 14 olarak soyledi Acaba yumurtladiktan snr ki gunde girmenin bi faydasi olur mu bi fikri olan var mi yardimci olursaniz sevinirim...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben anlamam valla yumurtlama falan cocuk istiyosan hergun hatta gunde bazen birkac defa iliskiye giricen:raila: Bak iki cocugumdada ayni yontemi denedim .ikisindede ilk ayda kesin sonuc aldim:ehi: Kesinlikle tavsiye ederim..

3 aydir yumurtlama donemimde hergun iliskiye giriyorduk ama sonuc alamayinca doktora gittigimde gun asiri dedi bende bu ay ona heveslendim bide oyle deniyelim dedikk ins bakalim hayirlisi...Ya bizim daha cok yeni biliyorum insanlar senelerce deniyor olmuyor allah isteyen herkese versin ama insan bu durumda cok sabirsiz oluyor care ariyor :(

3 aydir yumurtlama donemimde hergun iliskiye giriyorduk ama sonuc alamayinca doktora gittigimde gun asiri dedi bende bu ay ona heveslendim bide oyle deniyelim dedikk ins bakalim hayirlisi...Ya bizim daha cok yeni biliyorum insanlar senelerce deniyor olmuyor allah isteyen herkese versin ama insan bu durumda cok sabirsiz oluyor care ariyor :(

AMİNN canım RABBİM inşlalh sanada hayırlı bir evlat nasip eder...

Geri