gebe
  1. BALIMIZ

BALIMIZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ne sIklIkta iliskiye girmek gerekiyor???

Konu, 'Gebelik' kısmında BALIMIZ tarafından paylaşıldı.

ilişkiye girmek iliskiye girmek ayakta ilişkiye amdan girme Merhaba arkadaslar bende araniza yeni katildim.Yaklasik 2 senelik evliyim ve 3 ay onde calismalara basladik,bu dorduncu denememiz oldu bu aydanda umutlu degilim ama hayirlisi allahtan...Benim bi sorum olucak bu zamana kadar yumurtlama doneminden bi gun once ve bi gun snr iliskiye girilmesi gerektigini biliyordum.Ama gecen gun baska bi nedenden dolayi doktora gittigimde bebek dusundugumuzu soyleyince gun asiri girmemiz gerektigini soyledi.Benim adet donemim 28 gunde bir yani yumurtlamam 14.gune denk geliyor doktor 10 12 14 olarak soyledi Acaba yumurtladiktan snr ki gunde girmenin bi faydasi olur mu bi fikri olan var mi yardimci olursaniz sevinirim...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 23 Kasım 2010
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bence yumurtlama döneminde her gün gir ilişkiye.İşi şansa bırakma canım:Başarılar.:kiss:

3. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Ben anlamam valla yumurtlama falan cocuk istiyosan hergun hatta gunde bazen birkac defa iliskiye giricen:raila: Bak iki cocugumdada ayni yontemi denedim .ikisindede ilk ayda kesin sonuc aldim:ehi: Kesinlikle tavsiye ederim..

4. BALIMIZ

BALIMIZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    3 aydir yumurtlama donemimde hergun iliskiye giriyorduk ama sonuc alamayinca doktora gittigimde gun asiri dedi bende bu ay ona heveslendim bide oyle deniyelim dedikk ins bakalim hayirlisi...Ya bizim daha cok yeni biliyorum insanlar senelerce deniyor olmuyor allah isteyen herkese versin ama insan bu durumda cok sabirsiz oluyor care ariyor :(

5. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

AMİNN canım RABBİM inşlalh sanada hayırlı bir evlat nasip eder...

6. BALIMIZ

BALIMIZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aminnnn cok tesekkur ederim allah isteyen herkese nasip etsin ins.

7. BALIMIZ

BALIMIZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hamileyimmmm cook sukur:))

Ne sIklIkta iliskiye girmek gerekiyor??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek Ne Sıklıkla Beslenir

Bebek Ne Sıklıkla Beslenir

6 aylık bebek nasıl beslenir bebekler ne sıklıkla beslenmeli BEBEĞİNİZİ NE SIKLIKLA BESLEMELİSİNİZ ? Emzirmeye zaman sınırı koymaya gerek yoktur. Gelen süt miktarının artması için bebek sık sık emzirilmelidir. Bebek her ağladığında emzirilmelidir. Yeni doğan bebekler genellikle günde 8-10 öğün emmek isterler. Öğün sayısı daha sonra giderek azalır. Sık emzirme, bol süt...
  2. Ne sıklıkta tartılıyorsunuz?

Ne sıklıkta tartılıyorsunuz?

Evet Melekler Ne Sıklıkta Tartılıyorsunuz?
  3. Perdeler ne sıklıkta yıkanmalıdır

Perdeler ne sıklıkta yıkanmalıdır

elyaf yastık nasıl yıkanır pullu perde nasıl yıkanır pullu tül perde tüller stor güneşlik temizlenir Perdeler ne sıklıkta yıkanmalıdır ?!...
  4. Neyi ne sıklıkta yıkamalısınız?

Neyi ne sıklıkta yıkamalısınız?

Evinizin, dolabınızın ve hatta saçlarınızın nasıl daha temiz, taze ve muhteşem gözükebileceğini araştırdık. Sutyenler Göğüs ölçünüz, sütyeninizi be sıklıkla yıkamanız gerektiğini belirliyor. Eğer göğüsleriniz büyükse, koltuk altlarınız daha çok çukurda kaldığından terlersiniz. Terlediğinizde ise deri hücre kaybınınz arttığından sutyeniniz kokmaya başlar ve göğüslerinizin altında sıcaktan...
  5. Hamile kalmak için kaç kere ilişkiye girmek gerekiyor

Hamile kalmak için kaç kere ilişkiye girmek gerekiyor

Slm , bi sorum olacak ltfn acil cvp bekliyorum , hamile kalmak icin kac defa iliskiye girinir ?

Sayfayı Paylaş