gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ne tuhaf şeydir şu hayat

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

ne tuhaf şeydir şu hayat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şu dört şey hakkında senden soru sorulacaktır....

şu dört şey hakkında senden soru sorulacaktır....

Lokman, oğlu (Natan’a) şöyle dedi: Oğlum! Halk senden önce evlatları için bir takım mallar topladılar; ne mallar baki kaldı ve ne de malların kendilerine toplandığı evlatlar. Sen bu dünyada müstecir (kiracı) bir kulsun; çalışmakla görevlisin ve buna karşılık ücret almak sana vâdedilmiştir. O halde işini yap ve ücretini al. Bu dünyada yeşilliğe girip otlayan bir koyun gibi olma. Zira...
  2. Rafet El Roman - Şu Hayatta

Rafet El Roman - Şu Hayatta

Yaz mevsimi her taraf güneş Söyle bir şehri geziyorum Bir kaç adam oturmuş kahvede Mevzu yine bu zamanki gençler Sokaklarda oynayan çocuklar Okuldan çıkan talebeler Durakta bekleyen insanlar Kimisi elinde gazete Şu hayatta neler oluyor Şu hayatta neler bitiyor Her şeyin bir zevki varmış Kadın erkek paylaşılmış Hayat dolu mucizelerle Duygularla hisler aynı Eğer insan seviyorsa Sen de...
  3. Tuhaf..

Tuhaf..

Kağıt para sanıldığı gibi kağıttan değil pamuktan yapılır.1950 den önce kenevir, ağaç kabuğu ve marijuana yaprağı kullanılarak yapılırdı. İnsan midesi 2 haftada bir iç zarını yenilemek zorundadır aksi halde kendi kendini sindirir. Mc Donalds ın karının % 40 ı çocuk menüsü satışından geliyor. Çikolatanın...
  4. şu hayatta neler öğrendik neler...

şu hayatta neler öğrendik neler...

1- İyi kalbli olmanın, mükemmel olmaktan daha önemli olduğunu öğrendim. 2 - Bir bebeğin evlilik sorunlarını çözemeyeceğini öğrendim. 3- Bir tartışmayı tatlıya bağlamadan yatağa gidilmemesi gerektiğini öğrendim. 4- İşyerinde romantik ilişkiler aranmaması gerektiğini öğrendim. 5- İnsanin kendisinden daha sorunlu birisiyle evlenmemesi gerektiğini öğrendim. 6- Çalıştırdığımız insanlara...
  5. şu hayattan..........

şu hayattan..........

şimdiye kada şu hayattan ....... inandım diye başlıyoruz mesela şimdiye kadar şu hayattan kimseye güvenmemeyi öğrendimmmmm

Sayfayı Paylaş