gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Ne Tür Yenilik İstiyorsunuz ?

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ne Tür Yenilik istiyorsanız, buraya yazabilir bizimle paylaşabilirsiniz... Konuların üzerinde hassasiyetle durularak, siz değerli meleklerin isteği doğrultusunda, bütün atılımlar atılacaktır emin olabilirsiniz ;)

kraliçearı bunu beğendi.
  2. CeMRe YoSH

CeMRe YoSH Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Ne Tür Yenilik İstiyorsu nuz ?
    Mesela dans voleybol futbol basketbol gibi sporlarla ilgili yer olsa bizde bu sporların nası olduğunu sporlarla ilgili haberleri yapabiliriz mesela ne dersin

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

isteğin yerine getirilmiştir;)hadi bakim o bölümler senin paylaşımlarını bekler :D:pbaşarılar;)

4. CeMRe YoSH

CeMRe YoSH Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Benim bi isteğim daha var meselaaaa
    Ziyaretçi köşesi yapsak bi yere msnnde konuşuo gibi konuşşak

5. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Chat için çalışmalara başladım bugün yarın chat sayfanız olcak yeterki isteyin :)

6. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

İlk önce şu avatar ve imza görünümlerine baksanız ..herkesinki aynı kızılaydan dağıtılmış gibi:) kendi dilediğimiz gibi görünelim :)tesekkürler:) ayrıca haberler bölümünü yurttan haberler dünyadan haberler olarak ikiye ayırsak yurttan haberlerde de siyaset meydanı,günlük yaşam,spor ,köşe yazıları ve yorumlar olarak kendi aralarında ayırsak olmaz mı?

7. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    meleklere duyuru bölümü sadece site kurallarını kapsamalı yada siteyle ilgili haberler gelişmeler yenilikler anlatılmalı..duyurular orada çok sırıtıyor duyurular için öenmli duyurular bölümü açılabilir buda kendi arasında sizden gelen duyurular ve yaşam ile ilgili duyurular olarak ayrılabilir...ilk günden çok oldum galiba neyse şimdilik bu kadar :)

8. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

1-AVATAR; Avatar yüklemeyi bilmeyen üyelerimiz olacağından dolayı o avatara emek vermiştim :D kızılaydan almadım, yani boş duracağına avatar olsun dedim, herkes istediği avatarı kullanıcı panelinden avatarımı değiştir diyerek kullanabilir

2-Haberler bölümünde hemfikiriz en kısa zamanda yapabiliriz ve diğer bölümleride tabiki

3-Modluk yaptıysan sana modluk verelim bunları sen yap :) ama maaş veremeyiz ona göre

9. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

ben bu soruya cvp verdim sanki :D:D

10. SU__

SU__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yaww şu büyüyü ,muskayı çıkarın ben koykuyorumm,
    bi burçlar yetmez mi orda
    valla çok ciddiyim

11. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Parada pulda gözümüz yok hayrına yaparız:pama benim bu saydıklarım sadece modlukla yapılmaz ki...modlukla ancak sizin hazırladığınız bu taslakta konu aç kapa kitle taşı yapabilirim...benim kastettiğim daha farklı bir site olması için taslakla uğraşmaktı...yani farklılık dan bahsediyorum...:D

12. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Fikir ne ise yenilik adına mutlaka uyulur, yani elimden geleni mutlaka yaparım yeterki güzel fikirlerle dönün ;)

13. tarçın

tarçın Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Örneğin repler konusu!!!
    Bir üyeye,diyelim ki günde üç tane rep hakkı verilsin..(kötü kullanımı engellemek amaçlı)
    Üye bunu akıllıca kullanmak isteyecektir..Yani ''ben de rep çok nasılsa deyip,millete nazar boncuğu gibi dağıtmayacaktır!''
    Bi düşünün,haklı olduğuma emin olacaksınız...
    Saygılar..

14. tarçın

tarçın Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ayrıca,modluk görevi yapan arkadaşlar,ilgilendiği ve yorum yaptığı konuları,sırf sudan sebeplerle kilitlemesin..Daha doğrusu,konunun kilitini açıp,millete ''son sözü ben söylerim!'' dercesine,en sona kendi yorumunu ekleyip,konuyu kilitlemesin..Bu gerçekten çok çirkin bir davranış olur,oluyorda başka sitelerde...
    Naçizane fikrim,bu üslüp yerine;site kuralını ekleyip,konuyu kibarca kitlemek..

15. tarçın

tarçın Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yeni bir fikir var aklımda ama;diğer sitelerde, en azından benim kafamda olanı yok!!!
    Şöyle bir derleyip toplayım kafamda,bu düşüncemi de aktaracağım..Sizler de geliştirebilirsiniz!!!

Ne Tür Yenilik İstiyorsunuz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne Tür Dergiler Okursunuz?

Ne Tür Dergiler Okursunuz?

Sevgili Melekler, okumayı sevdiğiniz dergi türleri nelerdir? En çok hangi türde yayınları alıyor ve incelemeyi seviyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyorum Sevgiler... NOT: Anket herkese açık bir ankettir. Birden fazla oy kullanılabilir. Lütfen en fazla 3 (Üç) Seçenek işaretleyiniz.
  2. Tür Nedir

Tür Nedir

tür nedir 1 örnek veriniz tür nedir, neye denir, nedemektir, türe örnek Tür, ortak özellikler taşıyan ve kendi aralarında döllenerek üreyebilen akraba canlıları içeren biyolojik grup türlerin sınıflandırılmasında uluslararası ikili adlandırma sistemi benimsenmiştir. Bu sisteme göre her yeni türe Latince bir cins birde tür adı verilir. Bu adlardan ilki tanımlanan türe akraba olan öbür türleride...
  3. 2. Mahmutun yaptığı yenilikler nelerdir

2. Mahmutun yaptığı yenilikler nelerdir

2. Mahmutun yaşadığı dönemde yaptığı yenilikler ve değişikler nelerdir. Bilgi verir misiniz lütfen. Maddeler halinde olursa iyi olur.
  4. Mozilla Firefox 12 Yenilikleri Neler?

Mozilla Firefox 12 Yenilikleri Neler?

mozilla firefox 12 mozilla firefox 12 yenilikler İnternet dünyasında en çok tercih edilen tarayıcıların başında gelen Moziila Firefox, Mozilla Firefox 12 sürümü ile parmaklarımızın ucuna gelmeye hazırlanıyor melekler :) Detaylar şöyle; Mozilla yeni sürüm çıkarma yaklaşımını değiştirip sık zaman aralıklarında sürüm numaraları bir artacak şekilde güncelleme prosedürünü uygulamaya başlasa...
  5. Chrome 19 Yenilikleri nelerdir?

Chrome 19 Yenilikleri nelerdir?

Chrome 19 Yenilikleri hakkında bana bilgi verir misiniz rica etsem, merak ediyorum Chrome 19 Yeniliklerini

Sayfayı Paylaş