gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Ne uyuz oluyo bu kücük kardesler

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Çocuk bilgisayar başındaki abisinin yanına yaklaşır ve pis pis klavyeye bakarak -Abi buna basabiliymiyim -Hayır
    -Peki buna basabiliymiyim
    -Hayır hiç birine basamazsın
    -Anneeaaa abeemm benii oynatmoooo.. ühü.................................

-Abi bu düymeye basabiyiymiyim
    -Hayır ama şuna basabilirsin
    -Banane ya o düyme güzey deyiy
    ................................

-Abi bu düyme ne.. (çat!! bilgisayar reset düğmesine basmıştır)
    -Aaa bilgisayay kapandı
    -Aannneeaa al şunu yaaaa
    .................................

-Bende oynamak istiyoyum
    -Hayır sen daha oynayamazsın yaşın küçük
    -Oynayım işte
    -Oynayamazsın
    -Oynayım
    -Oynayamazsın ...... (sürer gider)
    ..................................

-Abi hani sen bugün arkadaşına gittiydin ya
    -Eee
    -İşte ben o zaman bilgisayayı açtım oynadım yaaa
    (Bilgisayar panikle açılır ve masaüstündeki herşeyin birbirine karıştığı ve bazılarının yok olduğu görülür)
    -ühüü..................................

-Abi bak naaptım (sırıtarak elindeki çizikler içindeki, abinin en sevdiği oyun cd'sini göstererek)
    -Neeaaa naaptın cd'me yaa
    -Kiyliydi yıkadım. Güzel olmuş diymi
    -ühü..................................

Küçük kızkardeş yaklaşır
    -Abi hadi bana barbikomu (barbie.com) açsana
    -Hayır
    -Ya lütfen
    -Hayır silinmiş o
    -Aneeaa yaa abem barbikomu açmoo (anne gelir)
    -Oğlum açsana ne istiyosa birazda o oynasın
    -Hayır ya işim var başka zaman
    Anneniin bacağına sarılarak
    -Anne yaa açsın yaa
    -Oğlum yeter oynadığın sabahtan akşama kadar. Birazda kardeşin oynasın
    (abi olayın uzayacağına ve başının gittikçe ağrıyacağına kanaat getirir ve eli mahkum bi şekilde internet explorer'a yönelir)
    ...................................

Eve gelinmiştir. Heyecanla bilgisayarın başına yönelinir. Ve görülen manzara karşısında şok olunur. Çünkü klavye ve mouse çikolata içinde kalmıştır.
    -ühü...................................

-Abi mu ne
    -İşim var
    -Peki mu ne
    -Ya işim var gitsene sen
    -O zaman mu ne
    Kardeş dışarı çıkartılma çalışmalarına zorluk çıkarttığı için bacağından sürüklenerek oda dışına atılır

alinti

2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ne uyuz oluyo bu kücük kardesler
    aynen öyle ya ama sevimliler işte ne yapalım:hhh::hhh:
    emeğine sağlık

Ne uyuz oluyo bu kücük kardesler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uyuz nedir???

Uyuz nedir???

köpeklerde uyuz nasıl tedavi edilir kedilerde uyuz tedavisi başlangıcı kedilerde belirtileri köpeklerde başlangıcı Küçücük bir canlı 2.500 yıldır insan cildine zarar vermektedir.Fark edilmesi oldukça zordur ve deride şiddetli bir kaşıntıya sebep olur.Her yıl dünyada 300 milyondan fazla uyuz vakasının meydana geldiği bilinmektedir. Hastalık herhangi bir nesilde veya çağda kişisel hijyene rağmen...
  2. uyuz nedir????

uyuz nedir????

uyuz görüntüleri Halk arasinda ”Gidişik” adı verilen hastalık, yalnız insanlarda yaşayabilen ve gözle görülmeyen böceklerde bulaşan, çok kaşıntılı bir hastalıktır. İnsandan insana; aynı yatakta yatmak gibi uzun süreli temasla veya çarşaf, çamaşır gibi ortak kullanılabilen eşyalarla bulaşabilir. İlk kez uyuz olanlarda kaşıntı 20 - 30 gün sonra, daha önce geçirenlerde ise çok kısa sürede ortaya...
  3. gençler neden satanist oluyolar?

gençler neden satanist oluyolar?

Satanist olduklarını söyleyen gençlerin bu soruya verdikleri cevaplar arasında özellikle şunlar dikkat çekmektedir. "Ailemde gerekli ilgi ve sevgiyi bulamadığım için gidip onların arasına katıldım; Beni küçük yaşta öksüz ya da yetim bırakan Tanrı'ya kızdığım için Satanist oldum; Satanist olmak için Satanist oldum; Huzur aradığım için gidip Satanistlerin arasına katıldım; Bu dünyada...
  4. Adin ne kücük, diyaloglari

Adin ne kücük, diyaloglari

Adın Ne Senin Küçük? -Bakkala Gidemem *Yok Adın Ne Diycektim Sadece.. Çok Güzel Bi Kızsın -Doktoru Çağıramam, Telefon Edemem, Mektup Okuyamam, Mektup Yazamam, Kayıp Gözlüğünüzü Bulamam, Arka Mahalledeki Zibidi Torununuza Eve Gelmesini Söyleyemem.. *Öff iyi be Hep şu zamane veletleri zaten.. *Adın Ne Senin Küçük? -Şuan Dünya'da Geçen Her Saniyede Bir Panda Ölüyor, Her Sanise Ozon...
  5. kapak dedikleri bu oluyo heralde

kapak dedikleri bu oluyo heralde

Haketmiş bence kadın koptum gülmekten :) Internet üzerinden arkadas arayan bir hatun ve ona cevap veren birisi.. Elizaa; Cinsiyet: kadın; Yaş: 28; Ülke:Yurtdışı Bu yasa geldim ama hâlâ dogru durust bir beraberligim olmadı.Kendimi zorlamama ragmen sevgilim bazı kriterlere uymuyorsa iliskiye devam edemiyorum. 1. Esmer, benden uzun ve gozleri guzel olmali. 2. Yurt dışsında yaşaması ama...

Sayfayı Paylaş