gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

ne yakısıklıymıs bee

Konu, 'Komik Resimler' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ne yakısıklıymıs bee
    pppuuuhahahahahaha:)paylasım için saol..

3. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

ayy ben anlamadim simdi hediye aldiklarinda niye yakiskli oluyor bunlar....

4. DAMLA

DAMLA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

gerçekten çoook yakışıklılarmış....

ne yakısıklıymıs bee konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne düsünmesi beee

Ne düsünmesi beee

Kiz: (beni mi dusunuyor acaba) Erkek: (himmm...s uperman le orumcek adam kavga etse kim kazanir acaba ) Kiz: (sorsam mi ki acaba ne dusunuyor sun diye) Erkek: (superman ucabiliyo r.. .orumcek adamin da elinden iplikler cikiyor.. ..acaba orumcekle rin neresinde n cikiyordu r o iplikler) Kiz: (dur sorucam simdi.... ayyy bana bakti hihihi) Erkek: (buna sorsam bilir mi ki acaba.... yok...
  2. Uyandirmayin beee

Uyandirmayin beee

- muckkkkkkk - bu saate uyandirilir mi ya? - muck - n'olur.. be$ dakka daha... - muck - hamile kalir miyim? - muck - simdi bu bir iliski mi? isim koyalim buna - yat uyu guzelim hadi - muck - car car car car car car car (klasik bayan konusma krizi) - bi kere daha opsem uyurmusun? -muck -hı?!! ne??!! neler oldu? -sonra vermezsin diye pesin aldim guzelim heheh -hayvansiannn -...
  3. Dede ile Nene Ye Bak 70 inden Sonra Coşmuş Bunlar Beee !!!

Dede ile Nene Ye Bak 70 inden Sonra Coşmuş Bunlar Beee !!!

Dede ile Nene Ye Bak 70 inden Sonra Coşmuş Bunlar Beee !!! aşşagıdaki açılan pencereye arada açılınca üstlerine tıklasanız daha çok güleceksiniz:):) BURDAN
  4. delikanlı dedigin (heyyyttttt beee) :):)

delikanlı dedigin (heyyyttttt beee) :):)

1. Delikanli adam kendisinden uzun boylu kızlarla dolaşmaz. 2. Delikanli adam sözünden dönmez. Özu sözü birdir. 3. Delikanli adam layt kola içmez. 4. Delikanli adam laga-luga yapmaz. 5. Delikanli adam kaypaklık yapmaz. 6. Delikanli adam dedikodu yapmaz. 7. Delikanli adam ayağını yorganına göre uzatmaz. Uygun yorganı yoksa yorgansız yatar. 8. Delikanli adam görevden kaçmaz. 9. Delikanli adam...
  5. Seviyorum Beee!!!

Seviyorum Beee!!!

Seviyorum Be! Şöyle uzanıyorum yatağıma her gece Yatağıma dediğime bakma O yatakta emanet, ömrümün emanet olduğu gibi Günü geldimi vereceğim asıl sahibine Parmaklarımı kenetlediğim ellerim başımın altında Kapayamadığım gözlerim eskimiş ahşap tavanda Belki inanmayacak, abartı diye adlandıracaksın ama Yüreğim göğsüme sığmıyor İçimdeki sevgin, her geçen gün büyüyor..büyüyor..büyüyor… Arada bir...

Sayfayı Paylaş