gebe
  1. *BİRİCİK*

*BİRİCİK* Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    8

Ne yapabilirim ?

Konu, 'Doğum Kontrolü & Aile Planlaması' kısmında *BİRİCİK* tarafından paylaşıldı.

Kızlar merhaba beni tanıyorsunuz çoğunuz ben 52 gün önce doğum yaptım… Kontrol herşey sorunsuz dedi çok iyi dedi… Doktrum iğneler süte geçiyormuş dedi,haplarda aynen öyle tek çare spiral dedi ama kayma yapınca kanama yapıyormuş,adetler daha yoğun ve ağrılı geçiyormuş bize de tek çare prez.düşüyor ondada belli bir süre sonra "bana güvenmiyormusun?" Diyoloğu başlıycak napabilirim :( ??

2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

en guzelı spıral kayma falan hikayee kayma yapınca anlarsın zaten ıyı bı dr yap sadece uzman olsun

3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    en güzeli sprial bende adet olamyı bekliyorum oluncataktıracam hemen

4. @nur

@nur Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    209
    Ödül Puanları:
    43
    şule maşallah kızın ne kadar büyümüş çok tatlı yaa maşallah :)
    sprial konusunda bi fikrim yok bu arada :)

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    bencede spiral ama kontrollerini ihmal etmemelisin her korunma yöntemi kesin zaten garanti değil sadece koruma kapasitesi yüksek bazılarının ve spiralde bunlardan biri...

Ne yapabilirim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zayıflamak İstiyoruz ne yapabiliriz

Zayıflamak İstiyoruz ne yapabiliriz

Merhaba ben ve babam zayıflamak istiyoruz bu durumda akşamları ne yememizi önerirsiniz?
  2. Türkiyede Bedava Ne yapabilirsin ?

Türkiyede Bedava Ne yapabilirsin ?

oyun, melek oyunları, türkiye, bedava, ne yapılır, hakkında yazımız burada Biliyoruz ki bu yaşam şartlarında neredeyse nefes almak bile parayla.. Meleklerim oyunumuz çok basit. Sadece ücretsiz-bedava halk dilinde beleş diye tabir edilen ; Türkiyede bedava neler yapabilirsiniz? Evet ilk ben söylüyorum; Türkiyede bedava Nişantaşında ki o güzelim ve çok çok pahalı vitrinlere bedava...
  3. Kullanmadığınız CD'lerden Neler Yapabilirsiniz....

Kullanmadığınız CD'lerden Neler Yapabilirsiniz....

CD den Neler Yapılabilir CD den Eşya Yapımı Evet meleklerim canı sıkılan varsa konumuza göz atması yeterli...İşte size bir uğraş daha bundan iyisi can sağlığı :) Bende aslında cd toplayıp bu şeylerden yapasm geldi yani...Çok güzel ve yaratıcı şeyler....Peki evde boş parfüm şişelerini atıyormusunuz yoksa atmayın bakın parfüm şişelerinden neler yapılıyormuş... Kullanmadığınız...
  4. Saçlarım Dökülüyor, Ne Yapabilirim?

Saçlarım Dökülüyor, Ne Yapabilirim?

saçlarım dökülüyor, saç dökülmesi, aşırı saç dökülmesi Sevgili melekler, günlük olarak elinize gelen aşağı yukarı 80 tel saç normaldir. Ancak bu sayı 80'i geçiyor ve tutam tutama doğru gidiyorsa ortada mutlaka bir sorun var demektir. Önüne geçilmediği takdirde böyle bir durumda kişinin saçlarını hızla kaybettiğini belirten uzmanlar, saç dökülmelerinin başlangıç aşamasından itibaren neler...
  5. Çocuğum iştahsız ne yapabilirim?

Çocuğum iştahsız ne yapabilirim?

çocuklarda iştahsızlık,çocuğumun yemek yemesi için ne yapmalıyım,iştahsız çocuğun beslenmesi,çocuklarda yeme problemi hakkında bilgiler * İştahsız olan çocukların ilk olarak çocuk doktoru tarafından muayene edilmesi gerekir. İştahsızlığın demir eksikliği, mide problemleri vb. şeklinde pek çok fizyolojik sebebi olabilir. Bunun dışında çocuğun iç dünyasında yaşadığı bazı sorunlar da...

Sayfayı Paylaş