gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Ne yapacağimı Bilmiyorum :(:(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar inanın birileriyle sıkıntılarımı paylaşmazsam boğulucam. Son bir kaç gündür hayatımda herşey ters gitmeye başladı.Hep olumsuz haberler alıyorum.Ruhum daralıyor, bazen olmadık şeyler düşünmeye başlıyorum. Hayatımın en kötü günleri, bu yüzden okulu bırakmayı bile düşünüyorum :cry::cry: okulum ve normal hayatımda tüm terslikler son 2 gündür beni bitirdi nerdeyse.
    tercihlerimde sorunlar meydana gelmiş.İstemediğim şeyler ortaya çıktı ne yapacağımı bilemiyorum.SAdece ağlıyorum ve hiç bir şey düşünemiyorum. Düzelmeyeceğini düşündükçe bazen boşa yaşıyorum diyorum kendime...
    :18::18::18::18::18:

Son düzenleme: 26 Eylül 2009
  2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim,simdi uzuluyorsun fakat zaman gectikce biraz daha kendini toparladikca goreceksinki bosa uzulmussun.Herkez her zaman boyle terslikler yasar kemsenin hayati mukemmel degil.Sana bir sir vereyim,univetsite 2.siniftayken okulu birakacaktim,hicbir dersim neredeyse iyi degildi yada ben oyle dusunuyordum,o zaman bunu anlattigim bir arkadasim bana okulu birakmayayim diye bir kalemlik almisti.Cok sirin bir kalemlikti,okulu birakm, bunun icine kalemlerini koy beni hatirla demisti.O kalemligi calisma masama koydum ve tekrar dusundum okulu birakmayacaktim ve bitirdim,o gunler ise cok geride kaldi bitireli 6 sene oluyor.Simdi ise zor gunlerdi,fakat gecti diyorum ve tatli bir hatira olarak hatirliyorum.Neler gecmiyorki bu gecmesin,buda gececek elbet.Bazen bizim icin olumsuz sandigimiz seyler aslinda bizim icin iyi sonuc verebilir.Yani her serde bir hayir,her hayirda bir ser vardir.Iyi dusun ki iyi olsun.

3. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

herkes belli bi dönem böyle sıkıntılar yaşıyo malesef,dilaranilin de söylediği gibi hiç kimsenin hayatı mükemmel değil,herkesin bi sıkıntısı bi derdi var kendine göre.şuan senin için taşınmaz bi yük gibi görünüyo sorunların,ama emin ol çok daha kötü durumda olanlar da var.sanırım yanlış tercih olmuş,üniversite diye tahmin ediyorum ona kafan bozulmuş,kesinlikle her işte bir hayır var,kesinlikle.moralini bozma,herşey düzeliyo zamanla,bizim bekleyeme sabrımız yok sorun burdan çıkıyo.ben çok iyi bi okulu ve önü açık bi bölümü bıraktım,şuan düşünüyorum da aslında hiç bi neden yokken bırakmışım,sende sonradan böle dememk için okulu bırakmayı kafandan at bence.şuan çok daralmışsın,ama emin ol öyle bi gün gelicek ki,herşey harika gidiyo diyeceksin.Allah gönlüne göre versin canım......:)

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Canım ya okulu bırakmayı aklından bile geçirme.Şimdi bıraksan bile her halukarda 2 sene daha bekliycen.En iyisi bu sene başla sen o okula aynı zamanda bir sene geçince tekrar sınava girer belki o zaman istediğin bölümü de kazanırsın.Onu da okursun ve kaybettiğin bi şey olmaz.Aksine 2 üniversite bitirmiş olursun var mı ötesi yav.Hadi datlım kim tutar seni...

5. toto

toto Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım tercihlerinde ne gibi terslikler olmuş

6. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Arakdaşlar bugün sorunu halletmeyi başardık tekrarddan istediğim bölüm geldi. Şuan o kadar mutluyum ki hiçbir sey beni tutamaz. Hocalar yanlış yönlendirmeler yapmışlar ama halletmeyi başardılar.
    Hepinize çok tşk ederim. Bana destek olduğunuz için..

7. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim,senin icin cok sevindim,liseye mi gidiyorsun yoksa universiteye mi?

8. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Canım benim şimdi gördüm ve gerçekten çok sevindim sorununun kısa sürede düzelmesine :)
    Başarılar dilerim sana :kiss:

Ne yapacağimı Bilmiyorum :(:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne yediğimizi bilmiyoruz

Ne yediğimizi bilmiyoruz

toplantıda konuşan Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği (SETBİR) Başkanı Erdal Bahçıvan, Türkiye’de bir litre sütte 1 milyon bakteri olduğunu söyledi. Bu oran Arjantin’de 20 bin, Polonya’da 180 bin. Avrupa Birliği 1 litre sütte bulunan bakteri miktarının 100 binden az olmasını şart koşuyor. SETBİR’in verilerine göre Türkiye’de et ve süt fiyatları da dünya ülkelerine oranla...
  2. ne yapsam bilmiyorum

ne yapsam bilmiyorum

ne yapsam bilmiyorum silahımı kaybettim ne yapsam bilmiyorum evlendim pişmanım merhaaba ben 2 yıllık evliyim eşimle kaçarak evlendim ama çok pişmanım keşke daha iyi yollarla olsaydı mutlu değilim 2 seneden beri ne aileler anlaşabildi ne de biz bu sebepten huzur bulamadık şimdi 7 aylık hamileyim ve eşimle ayrılmaya karar verdik aslında herşey anlattığım gibi değil 2 sene içinde okadar çok şey...
  3. off...Ne Yapacağımı Hiç Bilmiyorum...off

off...Ne Yapacağımı Hiç Bilmiyorum...off

biri yardım etsin lise 1'e gidiyorum ve serviste çok tatlı bir çocuğu çok beğendim ama o lise 4 ne yapacağımı bilmiyorum çok az zamanım var
  4. Ne yapcğmı bilmiyorum :(

Ne yapcğmı bilmiyorum :(

Uzn süredir bi sevglm var ve bn artık devam etmek istemiyorum .beni soğutacak haraketleri oldu.Ama bunu ona söylediğimde çok kötü şeyler yaptı kendine zarar vererek ona üzülmemi sağladı ..çok ciddi ama bn o kadr değil.her konusu açıldığında bunun beni ikna edip devam ettiriyo .sizce ne yapmalıyım :( ?
  5. Evleneceğim Ne yapacagimi Bilmiyorum :(

Evleneceğim Ne yapacagimi Bilmiyorum :(

Merhaba arkdaslar, bu siteye cogu kez girmisligim var ama üye vaya yorum yazmamistim ama suan buna gerek duyuyorum umarim bana yardimci olursunuz :( ben 1,5 sene önce nisanlandim hersey cok güzel gidiyordu ailelerde süper anlasiyordu, taki dügün, kina hazirliklari geldi cati... ben artik nisanlimi taniyamiyorum cok farkli bir insan oldu :(.. onlar birsey yapinca ayni seyi bizden (kiz...

Sayfayı Paylaş