Ne yapacağimı Bilmiyorum :(:(

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Ne yapacağimı Bilmiyorum :(:(
Arkadaşlar inanın birileriyle sıkıntılarımı paylaşmazsam boğulucam.
Son bir kaç gündür hayatımda herşey ters gitmeye başladı.Hep olumsuz haberler alıyorum.Ruhum daralıyor, bazen olmadık şeyler düşünmeye başlıyorum.
Hayatımın en kötü günleri, bu yüzden okulu bırakmayı bile düşünüyorum :cry::cry: okulum ve normal hayatımda tüm terslikler son 2 gündür beni bitirdi nerdeyse.
tercihlerimde sorunlar meydana gelmiş.İstemediğim şeyler ortaya çıktı ne yapacağımı bilemiyorum.SAdece ağlıyorum ve hiç bir şey düşünemiyorum. Düzelmeyeceğini düşündükçe bazen boşa yaşıyorum diyorum kendime...
:18::18::18::18::18:

Son düzenleme:
Canim,simdi uzuluyorsun fakat zaman gectikce biraz daha kendini toparladikca goreceksinki bosa uzulmussun.Herkez her zaman boyle terslikler yasar kemsenin hayati mukemmel degil.Sana bir sir vereyim,univetsite 2.siniftayken okulu birakacaktim,hicbir dersim neredeyse iyi degildi yada ben oyle dusunuyordum,o zaman bunu anlattigim bir arkadasim bana okulu birakmayayim diye bir kalemlik almisti.Cok sirin bir kalemlikti,okulu birakm, bunun icine kalemlerini koy beni hatirla demisti.O kalemligi calisma masama koydum ve tekrar dusundum okulu birakmayacaktim ve bitirdim,o gunler ise cok geride kaldi bitireli 6 sene oluyor.Simdi ise zor gunlerdi,fakat gecti diyorum ve tatli bir hatira olarak hatirliyorum.Neler gecmiyorki bu gecmesin,buda gececek elbet.Bazen bizim icin olumsuz sandigimiz seyler aslinda bizim icin iyi sonuc verebilir.Yani her serde bir hayir,her hayirda bir ser vardir.Iyi dusun ki iyi olsun.

herkes belli bi dönem böyle sıkıntılar yaşıyo malesef,dilaranilin de söylediği gibi hiç kimsenin hayatı mükemmel değil,herkesin bi sıkıntısı bi derdi var kendine göre.şuan senin için taşınmaz bi yük gibi görünüyo sorunların,ama emin ol çok daha kötü durumda olanlar da var.sanırım yanlış tercih olmuş,üniversite diye tahmin ediyorum ona kafan bozulmuş,kesinlikle her işte bir hayır var,kesinlikle.moralini bozma,herşey düzeliyo zamanla,bizim bekleyeme sabrımız yok sorun burdan çıkıyo.ben çok iyi bi okulu ve önü açık bi bölümü bıraktım,şuan düşünüyorum da aslında hiç bi neden yokken bırakmışım,sende sonradan böle dememk için okulu bırakmayı kafandan at bence.şuan çok daralmışsın,ama emin ol öyle bi gün gelicek ki,herşey harika gidiyo diyeceksin.Allah gönlüne göre versin canım......:)

Canım ya okulu bırakmayı aklından bile geçirme.Şimdi bıraksan bile her halukarda 2 sene daha bekliycen.En iyisi bu sene başla sen o okula aynı zamanda bir sene geçince tekrar sınava girer belki o zaman istediğin bölümü de kazanırsın.Onu da okursun ve kaybettiğin bi şey olmaz.Aksine 2 üniversite bitirmiş olursun var mı ötesi yav.Hadi datlım kim tutar seni...

Arakdaşlar bugün sorunu halletmeyi başardık tekrarddan istediğim bölüm geldi. Şuan o kadar mutluyum ki hiçbir sey beni tutamaz. Hocalar yanlış yönlendirmeler yapmışlar ama halletmeyi başardılar.
Hepinize çok tşk ederim. Bana destek olduğunuz için..

Geri