gebe
  1. -_-๓єlєк-_-

-_-๓єlєк-_- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ne yapacağımı bilmiyorumm:(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında -_-๓єlєк-_- tarafından paylaşıldı.

meleklerim bana yardım edin lütfen çocukluğumdan beri tanışıyorduk sık sık konuşurduk ve benimle çok düzgün konuşurdu hiçbi kötü söz veya konu konuşmazdı bütün gün neler yaptığını anlatırdı ve beni çok sewdiğini söylerdi...Çok iyi geçiniyorduk ve birbirimize karşı çok saygılıydık onun neden başka kızlarla ilgilendiğini bir türlü anlayamadım ve aldatılmanın verdiği o büyük acıya daha fazla dayanamadım ayrıldık...o ne olursa olsun beni sewdiğini benim sadece onu yalnış anladığımı söylüyordu.nekadar asabi olursam olayım kırıcı konuşursam konuşayım hep alttan aldı beni anlamaya çalıştı ayrıldığım gün elini duvara vurmuş ve kırmış bunu öğrendim ve çok üzüldümm:( (arkadaşlarım hata yaptığımı onun çok iyi birisi olduğunu ve beni çok sewdiğini söylyor)şuanda küçüğüz henüz duygularımız tam belli bile değil kendime göre doğru olanı yapıp ayrıldım eğer zamanı geldiğinde hala birbirimizi sewiosak o zaman fikrim değişebilir ama henüzz çok erken)NOT: o benimle aynı yaşta sizce hatalımıyım???

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ne yapacağımı bilmiyorumm:(
    guzelım sen daha cok kucuksun..bu yasta bu kadarı bıle cok fazla...daha karsına neler neler cıkıcak..kı bıde unıversıteye gıdersen..hayat neymıs,dunya kac bucakmıs gorup bu gunlerıne bı guleceksın kı anlatamam...sen şimdi git arkadasına yasınızın kucuk oldugunu ve bazı seylerı dusunmek için erken oldugunu soyle..eskıden nasıl arkadassanız öylece kalın:):slm:

bence tabbı kı yıne son karar senın ben bı abla olarak san yardımcı olmaya calıstım:)

3. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

nura katılıyorum canımm daha çok erken inan bazı şeyleri geç yaşamak daha güzel..............

4. -_-๓єlєк-_-

-_-๓єlєк-_- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

teşekkür ederim meleklerim bende böyle düüşünüodum kararımda bir kez daha haklı olduğumu görmüş oldum sayenizde sağolunn:ar4fd:

5. Gülümseme

Gülümseme Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canımın içi daha çok küçüksün.karışık duygular yaşıyorsun.hayatta hiç bir şeye acele etme.sonra neyi erken yaşıyorsam hep ona geç kalıyorum.dersin sende.hayata gülümse.küçük meleğim.

ne yapacağımı bilmiyorumm:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne yapcagımı bilmiyorummm

ne yapcagımı bilmiyorummm

erkek arkadaşım beni sürekli kıskanıyor bazen ondan korktugum oluyor kıskanınca bi garip oluyor gözleri dönüyor resmen beni ailemden akrabalarımdan derslerimden hatta uykumdan bile kıskanıyor neden böle yapıyorsun diyince sensizliğe katlanamıyorum diyor ya bazen ona hak veriyorum yani anlamaya calışıom hiç yoktan ama bazen yeterrrrr diye bagırasım geliyor sizce ne yapmalıyım bu konudaaa
  2. Çocuğum ateşlendi ne yapacağım?

Çocuğum ateşlendi ne yapacağım?

ateşlenen çocuğa ne yapılmalı ateşlenen bebeklere ne yapılmalı bebeğe yapmalı bebeğim ateşlendi yapmalıyım ateşlenince yapılması gerekenler Annelerin en büyük derdidir çocuklarının hastalığı.Minik yavrusu hasta diye gözünü kırpmadan gece gündüz başında bekleyen kaç anne tanırım.Annelik öyle bir şeydir ki çocuğu hastayken onun yerine kendisinin hasta olması için Allah'a dua eder.Yavrusu değil...
  3. Ben ne yapacağım

Ben ne yapacağım

Merhaba, İlk kez bir foruma fikir danışmak için yazıyorum yani anlıyacağınız benim durumum kendi kendime cevaplayamacağım ve göremeyeceğim kadar çok karışık.Okul hayatımda tipik bir inektim.Okul birincilikleri vs. sonra iş hayatındada aynı monotonluk eve iş götürmeler mesaiye kalmak zorunda olmasam bile fazla çalışmalar vs yani tipik bir oğlak kadınıyım... Aşk meşk inancımı yitirmiştim...
  4. Tansiyonunuz Çıkarsa Ne Yapacaksınız?

Tansiyonunuz Çıkarsa Ne Yapacaksınız?

tansiyon yükselince ilkyardım tansiyon yükselince ne yapmalı tansiyon yükselince nasıl düşürülür Tansiyon günümüzde en sık rastlanılan sağlık problemlerinden biri melekler :) Sık rastlanmasına rağmen şiddetine ve görülme sıklığına bağlı olarak ta tehlikeli bir durum. Bunun için de sizin ya da çevrenizdekilerin böyle bir rahatsızlığı varsa ilk yardım konusunda bilginiz olması gerekir. Bakın...
  5. Ne yapacağım sizce ben

Ne yapacağım sizce ben

Arkadaşlar ya şimdide kayınpederim babamla konuşmuş babam anlattı Şuan ellerim titriyor çok üzüldüm . kv le altlı üstlü oturuyoruz kvde çalışıyor bende bu yüzden görüşemiyoruz 2 hafta evlerine gdemiyorum bazen denk gelmiyor kendi anneme bile 3 hafta bir gdemediyim olmuştur ama tabi kv uğruyor kapıdan merabalışıyoruz buyur gel diyorum geçmiyor rahatsız etmeyeyim dye yada merdivende denk...

Sayfayı Paylaş