gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Ne yapardin???

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Bir magazaya girdiniz ve peynir alacaksiniz, ve karsinizda böyle birsey görüyorsunuz tepkiniz ne olurdu??? :) :) :) [​IMG]

Ne yapardin??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Görünmez olsaydiniz ilk ne yapardiniz?

Görünmez olsaydiniz ilk ne yapardiniz?

Ben görünmez olsaydim diledigim ülkelere ucakla bedava seyahat ederdim, ooooh..! vize yok para yok! :dp178::dp178::dp178:
  2. Meleklerim böyle bi durumda ne yapardiniz ??

Meleklerim böyle bi durumda ne yapardiniz ??

Evet Meleklerim simdi size bir soru :D Cok güzel bi aksam gecirdiniz, disarda.. :D Ister esiniz ile cok romantik bir aksam yemegindesiniz, deniz manzarali.. :) Yada kiz arkadaslariniz ile birseyler icmek icin bara gittiniz :) Yani aksaminiz muhtesemdi :yahoo: Ve her güzel sey gibi bu aksamda bitecek elbet, ve evin yolunu tuttunuz :D Eve geldiniz :D Ve kapiyi actiniz :D:D:D...
  3. Ne yapardiniz?

Ne yapardiniz?

Bir hediye aldiniz,fakat hediye hic tarziniz degil ne yapardiniz? Ben bazen tarzim olmasada saklarim,bazen de baskasina veririm ya siz?
  4. siz olsaniz ne yapardiniz? yada dogru o*** ne???

siz olsaniz ne yapardiniz? yada dogru o*** ne???

mrhb meleklerim..ben almanyaya gelin geldim.26 yasindayim.4 senelik evli ve bi kizim var.daha bu ay 1 yasina girecek..yakla*** 3 ay kadar önce esimin kumar oynadigini bana ya***lar söyledigini ögrendim..bunlarla birlikte bana benden ayrilmak istedigini beni sevmedigini söyledi...bunlarin üzerine ben ona olsun atlatiriz yeterki isteyelim dedim ve hlada israr ediyorum...ama o bana karsi bisey...

Sayfayı Paylaş